Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pięknie zorganizowana impreza wspomnienia z tego urokliwego miejsca pozostaną na wiele lat wątek zamknięty Pięknie zorganizowana impreza wspomnienia z tego urokliwego miejsca pozostaną...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

DRIFT RZĄDZI !!! wątek zamknięty Szkoła Nauki Jazdy DRIFT to szkoła godna polecenia!!! Mam przyjemność uczyć...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

Najgorsza restauracja w jakiej byłem wątek zamknięty Na zamówione danie czekałem prawie 40 minut. Gdy potrawa nareszcie wyszła z...
~łodzianin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

kompletna beznadzieja wątek zamknięty Witam nie polecam tego pseudo fachowca prawie by zepsuł moją pralkę wymienił...
~Katarzyna Musiał
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

Stracili klienta ... wątek zamknięty Kiedyś często bywaliśmy w tej restauracji. Ruch zawsze był niewielki. Zapewne...
~f22mas
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

Zmiany na lepsze wątek zamknięty Dobra parafia, zmierzająca ku jeszcze lepszemu. Po zmianie proboszcza...
~parafianka od niemal 40 lat
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lipca 2011

Polecam! wątek zamknięty Urocze miejsce nawet na niepogodę. Przemiła gospodyni -zawsze ma czas dla...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

przyjazny warsztat wątek zamknięty przyjazny warsztat,mechanicy znają sie na rzemiośle; elektryk trochę drogi,...
~karol m.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

Jakość firmy ocenia się po obsłudze reklamacji wątek zamknięty Lodówka przestała chłodzić. O 15:50 zadzwoniłem po serwis. Powiedzieli, że...
~Jakub
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

Mati:) - opinia wątek zamknięty Nie będę się tu dużo rozpisywał po prostu z*******a szkoła nauki jazdy zdałem...
~Mati:)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

MAtemblewo II wątek zamknięty Bardzo dużo niedoróbek oraz bubli. Jak się okazało wszystkie tarasy są do...
~mieszkaniec
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

super salon wątek zamknięty jestemstala klienka salonow ,,moja cala rodzina oraz przyjaciele kraza po...
~lucja
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2011

super impreza wątek zamknięty polecam organizacja bardzo profesjonalna, jakość usług wyoka oferta...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

kategoria A wątek zamknięty wielkie dzięki : )w expresowym czasie zostałem nauczony posługiwania się...
~michał k
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

Polecam! wątek zamknięty Właśnie zdałam egzamin-wielkie dzięki dla Krzysztofa i całej ekipy firmy!...
~Iwona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

ponowne rozczarowanie wątek zamknięty Późne popołudnie/wieczór, siadamy do stolika z myślą żeby coś zjeść. Czekamy...
~magg
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 października 2011

Polecam wszystkim wątek zamknięty Byłam w restauracji z przyjaciółką. Często chodzimy po restauracjach i...
~wybiera co dobre
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

Nie polecam! wątek zamknięty Firma niesolidna, ludzie pracujacy byle jak i niekontrolowani przez szefa -...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

Żerowanie na ludzkim nieszczęściu wątek zamknięty Witam, korzystałem wielokrotnie z usług Spóldzielni. Spotkałem się parę razy...
~Mirek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

NIE! NIE! NIE! wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam i odradzam wizyty u dr POPŁAWSKIEGO. SKANDALICZNE...
~Kamila
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376085

postów

290155

wątków

do góry