Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ripple Band Starogard Gdański 17.06.2011 odbyło się nasze wesele na którym zagrał zespół Ripple Band ze...
~Martyna
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

Młoda ekipa uczciwie i rzetelnie podchodząca do swojej pracy! wątek zamknięty Nissan Primera: wymiana oleju z filtrem, wymiana pompy wody, wymiana końcówki...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Z CALA ODPOWIEDZIALNOSCIA NIE POLECAM TEGO MIEJSCA PRZEZ WZGLAD NA FRYZJERA IGNORANTA - NIE POTRAFIACEGO WCZUC SIE W wątek zamknięty Salon LUCAS, P. Lukasz... nie wiem czy mam czas oraz ochote na rozpisywanie...
~ROZCAROWANA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Kompleksowo i solidnie wątek zamknięty Firma Rem-Instal przeprowadziła mi kompleksowy remont mieszkania. Ogarnęli...
~Marek - Żabianka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Profesjonalna szkoła godna polecenia :) wątek zamknięty Polecam wszystkim którzy chcą nauczyć się jeździć, teoria prowadzona...
~Andzia K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Bardzo sympatyczna i pomocna uczniom szkoła. Panie starają się pomóc w każdej...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Świetna atmosfera i pełen profesjonalizm wątek zamknięty W Bell Visage byłam już po raz trzeci i na pewno nie ostatni. W tym salonie...
~Izabela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Tak powinny działać serwisy wątek zamknięty Oddałem laptopa po zalaniu. Naprawili go w trzy dni, pomimo że odpalał...
~łukaszzzz85
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

drugiego takiego nie znajdziecie... wątek zamknięty Doktor Paweł Pikiel to lekarz ciała i duszy. Profesjonalizm, empatia,...
~Christina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Polecam. wątek zamknięty Szybko i uczciwie.
~R
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

KLAWO wątek zamknięty Usłyszałem. Przybyłem. Skorzystałem. I napewno jeszcze tu wrócę!
~Robert
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Zadowolona z zabiegów. wątek zamknięty Z usług Gabinetu korzystam juz od dwóch lat. jestem zawsze zadowolona z...
~Iwona Olszew.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

nie polecam wątek zamknięty skorzystalismy dzisiaj z usług lokalu, jedzenie mało smaczne kebab...
~natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Lepiej być nie mogło!!! wątek zamknięty Wybór tego miejsca padł w ostatniej chwili ale był to strzał w 10-tkę!!!...
~Agnieszka i Michał ;-)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Miła obsługa, szybko i sprawnie wątek zamknięty Porównując do konkurencji mają dobre ceny, zwłaszcza w takiej lokalizacji....
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

cd.. wątek zamknięty Problemy społeczne i zawodowe, mało interesujący przedmiot jednak dzięki...
~karramba
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Co tu dużo mówić - pizza jest tragiczna. wątek zamknięty Ja rozumiem, że restauracja dopiero startuje, ale z takim jedzeniem i tak...
~Mirosław Fularczyk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

koszmar z czasów komuny wątek zamknięty W moim samochodzie zepsuł się Airmatic- system pneumatycznego zawieszenia....
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Opinia - Dzikie Wino Reda Mieliśmy wesele 17.09.2011 w restauracji Dzikie Wino w Redzie na sali...
~uuzzii
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 października 2011

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam gabinet oraz Panią Kosmetolog - Panią Malwinę, która jest...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376085

postów

290155

wątków

do góry