Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jerzy Kończak wątek zamknięty Od kilku lat walczyłam u swojego psa z zapaleniem uszów, jeździłam od lekarza...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

mocno polecam :)) wątek zamknięty przed chwilą wyszłam z salonu i muszę przyznać że jestem bardzo zaskoczona!...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

suuper :) wątek zamknięty Jestem jeszcze kursantką w tym ośrodku. Wiem, że teraz jest baaardzo dużo...
~Annnnnia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

sesja w plenerze wątek zamknięty Bardzo ładne zdjęcia, które będą super pamiątką. Bardzo duża cierpliwość przy...
~klientka 2 Style
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Polecam! wątek zamknięty OBSLGA BARDZO DOBRA. Super wykonanie pedicure i manicure oaz depilacji. Pani...
~stala klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Vacoo i paznokcie wątek zamknięty Tak jak właścicielka mówi .. w salonie trzeba czuć się swobodnie, jak w domu....
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

sratata - opinia wątek zamknięty Świetny klub, dobra atmosfera, fajna obsługa. Z pewnością będę tam często...
~sratata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Pani Iza jest aniołem. wątek zamknięty Polecam wszystkim mamom, które szukaja spokonego, ciepłego i przyjaznego...
~Mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Szczerze wszystkim polecam!!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim Akademię Prawa jazdy.Osobiście miałam okazję jeździć z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

opinia wątek zamknięty Zamówiłem bukiet dla żony na rocznicę ślubu - był wspaniały i w dobrej cenie...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Ortopedia- nie polecam!!!! wątek zamknięty Moja babcia dostała skierowana na oddział od lekarza ortopedii na zabieg...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

super wątek zamknięty witam ostatnio znowu bywalam w que pasa chociaz nie mialam tam checi isc no...
~nieznana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Ola ze Spinn biku już nie pracuje u Was? wątek zamknięty Czy Ola już nie pracuje w Calypso? Bo wchodziłam na stronę klubu i widzę że...
~margo
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 października 2011

Rehabilitacja wątek zamknięty Od urodzenia jestem sceptyczny co do możliwości medycyny, co nie znaczy, że z...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

gożej niż w prl-u wątek zamknięty byłem skoda na wymianie tłumika wsadzili mi śruby nie oprginalne jeździłem...
~kris
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2007

Słabo wątek zamknięty Włochate i spalone frytki, pierogi z frytury pachnące frytkami, filet...
~Kicia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 października 2011

Polecam serdecznie wątek zamknięty Spotkanie odbyło się w gronie kilku osób. Wszystkim bardzo się podobało i...
~Michu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

ŻENADA wątek zamknięty Doświadczyłam dokładnie takiego samego zajscia, bez zadnego PRZEPRASZAM,...
~KAM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Bezczelność wątek zamknięty Byłem z rodziną w tym a dongu, i bylem zszokowany tym co zaszlo. Siedzimy...
~sebq
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 czerwca 2010

poprawa samopoczucia wątek zamknięty Korzystałam z usług tego salonu kilkakrotnie i zawsze wychodziłam zadowolona....
~Krysia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376085

postów

290155

wątków

do góry