Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NAPĘD NA "4 KOŁA" wątek zamknięty PROFESJONALNE PODEJSCIE,WYTŁUMACZENIE NA SPOKOJNIE KAZDEJ WĄTPLIWEJ...
~MARIO
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Makijaż permanetny wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi, p. Beatka jest profesionalistką....
~Iwona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Najlepsza Akademia Kulinarna w Polsce wątek zamknięty Super Szkolenia , prezentacje itd....
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Fajna buda! wątek zamknięty Zdałem maturę, nareszcie spoko! Poprzednia szkoła do bani. Idę do policealnej...
~Krzysiu
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

TOR wątek zamknięty Fajna szkoła, dająca pojęcie o zawodzie (solidne podstawy). Wykładowcy...
~Piotr M
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

pogorszyło się wątek zamknięty Nie wiem z czego to wynika, ale jest gorzej! Zamówiona pizza sztuk dwie...
~migotka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

bardzo pozytywnie wątek zamknięty Pani Notariusz jest bardzo uprzejma, cierpliwa i kompetentna. Zdecydowanie...
~nika666
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

ekstra! ;d wątek zamknięty naprawdę polecam szkołę, jest świetna! większość nauczycieli miła a atmosfera...
~mm
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

bardzo polecam wątek zamknięty każdemu kto chce nie tylko zdać egzamin ale też nauczyć się dobrze jeździć!...
~michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

naprawdę fajne wątek zamknięty Ćwiczę szermierkę w Aramisie od półtora roku. Zaczynałem od zera a mam...
~domazi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Radosław Baszak - opinia wątek zamknięty Profesjonalne, nowoczesne spojrzenie na temat projektowania wnętrz, połączone...
~Radosław Baszak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

OSK Speed - właściwy wybór:) wątek zamknięty Wynik egzaminu - pozytywny! Pozytywny i w dodatku za pierwszym podejściem:)!...
~Kamila B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Pyszna i tania wątek zamknięty To chyba najlepsza pizzeria jaką znam w okolicy. ba! jest jedną z najlepszych...
~Gosia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lipca 2010

Mega wątek zamknięty Wlasciwie ten osrodek powinien byc wzorem dla innych OSK. Goraco polecam,...
~Daniel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

podoba mi sie wątek zamknięty Pani do mnie przyjechała, wszystko po kolei wytłumaczyła. bez kolejek. kredyt...
~Maria1983
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Kredyt hipoteczny Rodzina na Swoim - POLECAM !!!! wątek zamknięty Szukałam już wszedzie kredytu, ciągle były jakieś problemy trafiłam na...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Szybko i fachowo wątek zamknięty Wymieniałem tu sprzęgło i naprawiałem wydech - w obu przypadkach naprawa...
~Maciej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Wszystko byłoby dobrze wątek zamknięty Witam. Około dwóch tygodni temu byłam klientką Medikonu. Zdecydowałam się na...
~joanna.t
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

Profesjonalizm wątek zamknięty Wielkie podziękowania dla całej załogi gdańskiego oddziału Elki za...
~Marcin
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Super!!! wątek zamknięty Efekt powalający i mega zadowolenie , Na pewno skorzystam wielokrotnie !!!...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376373

postów

290411

wątków

do góry