Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pedicure wątek zamknięty polecam ten salon szczegolnie.robilem pedicure u pani karoliny i zostalem...
~bardzo zadowolony klient
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

szał by night!!! wątek zamknięty Niedawno odkryłam miłe i z fajnym klimatem a co najważniejsze blisko...
~Martunia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

rewelacja wątek zamknięty po remoncie lokal wygląda super, jedzenie wyśmienite, obsługa rewelacja...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Pracownicy, wyposażenie i serwis wątek zamknięty Słyszałem kiedyś złe opinie od niektórych osób o tym sklepie jednak po wielu...
~boneless
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

wysoki poziomna prawie i administracji??? wątek zamknięty Jakas pomylka - na WSMSGiP uczy czesc wykladowcow z prawa z Uniwerku -...
~prawniczka WSMS
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Uczyłem sie tam i za 1 razem zdałem ;]
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Bardzo fajny pomysł!!! wątek zamknięty Połączenia małej kawiarenki z koktail barem, maa świetną kawe, chyba robioną...
~smakosz-ka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

ok:) wątek zamknięty Ja polecam Panią Cwalinę!!!
~Czarna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

M.Orlińska - opinia wątek zamknięty dziecko bardzo chętnie chodzi do przedszkola, dużo się uczy. Bardzo dużo...
~M.Orlińska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

godny zaufania wątek zamknięty i polecenia lekarz, jestem w 34 tygodniu ciąży i nie narzekam, wszelkie...
~kkr_84
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Meksyk to tylko tutaj :) wątek zamknięty Witam. Nowa knajpka z bardzo orginalnym wnętrzem. Bardzo miła i...
~VDRIFT
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Super lekarz wątek zamknięty Przemiły człowiek z fantastycznym podejściem do pacjentów. Potrafi zawsze...
~Gonia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Polecam !!!!!!!!!! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, miły i ciepły prawie domowy klimat. Fachowe zabiegi i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Bardzo przyjemna atmosfera wątek zamknięty Piękne sale, profesjonalna obsługa i naprawdę dobre jedzenie. Idealne...
~Emilia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Wszystkim odradzam!!! wątek zamknięty Nie zgadzam sie z poprzednimi opiniami. Zdecydowanie odradzam. Wyposażenie...
~psycholozka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Interesujący Studio Urody wątek zamknięty Miła i fachowa obsługa. Ogólnie polecam..jedyny minus to ich lokalizacja a...
~eni
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

:) wątek zamknięty bylam na dniach otwartych i jestem zachwycona:) ile w zeszlym roku wyniusl...
~:)M...
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Wyjątkowa wątek zamknięty Świetne naleśniki oraz dania obiadowe a przy tym pomysłowy wystrój. Polecam!!!
~JK
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

~solo_777
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Lepiej być nie może!!!! wątek zamknięty Super sklep i serwis!!!! Miła i profesjonalna obsługa .
~Marcus
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376085

postów

290155

wątków

do góry