Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsi wątek zamknięty Jeśli ktoś źle trafił z pierwszym ośrodkiem szkolenia zdecydowanie powinien...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Super:) wątek zamknięty Jestem zachwycona. Odwiedziłam restaurację w ramach promocji Groupon, więc...
~zabol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Polecam wątek zamknięty Piękny wystrój, kameralny i stosowany. Miła obsługa, która zawsze służy...
~Kara i Jacob
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

zawiedziona wątek zamknięty Wczoraj tzn w dniu kobiet skorzystałam z państwa usług. Razem z mężem...
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Bezradność przedszkola w sprawie agresji dziecka . wątek zamknięty Niestety nie wszystko jest tak jak być powinno . Dyrekcja całkowicie nie...
~Marcin Kamka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

OSK "JANKAR" w REDZIE wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK "JANKAR" w Redzie, a w szczególności instruktora Darka...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Nie Polecam!!! wątek zamknięty Poziom Nauczania zależy od Nauczyciela. Papier toaletowy to jakiś koszmar...
~Domi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Katina3m wątek zamknięty Najlepszy SALON w 3mieście :) p.Kasia potrafi zrobić z niczego, coś naprawdę...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

L-KRZYS NAJLEPSZA SZKOLA ! wątek zamknięty Pamiętam pierwszy dzień nauki jak dzisiejszy ,przychodzę do pana Krzysia na...
~Damian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

pomocny urzednik wątek zamknięty Prawdą jest, że urzędnik urzędnikowi równy w jakości podejścia nie jest, a...
~Teresa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Praca wątek zamknięty Dziekuje pracownikom firmy El-Instal którzy wymieniali instalacje...
~Aadm
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Polecamy wątek zamknięty Polecam montaż drzwi. Bardzo fachowe podejście
~Dzierżyński
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Kasia wątek zamknięty Pani Zuzia jest super miła,sympatyczna.Sama odważnie doradzi kolor i fason...
~kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

polecam ten serwis wątek zamknięty Zamówiłem usługę bezpośrednio w serwisie,uprzejma Pani umówiła wizytę na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Bardzo fajnie :D ! wątek zamknięty Jestem całkowicie zadowolony. Przerabiałem kilka rzeczy, wszystko szybko i...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Super szkoła wątek zamknięty Dzięki sposobowi nauczania w tej szkole, a przede wszystkim dzięki...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Od kilku lat wątek zamknięty daruję im swój 1% i rzeczywiście widzę, że go nie marnują. W tym roku zrobię...
~ja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

polecam wątek zamknięty Polecam - bylam na wymianie rozrzadu w dzien kobiet. Autko zrobione i...
~M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Dobra wypozyczlnia wątek zamknięty Korzystałem z tej wypozyczlni kilka razy ale nigdy nie było problemu jest ok...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Nie wiadomo ile kosztuje 1 h nauki w tej szkole ani ile godzin będzie w semestrze. wątek zamknięty Szkoła nie przedstawiła zasad redukcji godzin w przypadku gdy grupa w ciągu...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376159

postów

290223

wątków

do góry