Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsza szkoła w 3mieście wątek zamknięty Uczyłam się wcześniej w dwóch innych miejscach, jednak Mandarynka jest...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Usługa Groupon wątek zamknięty Masaż zakupiony przez Groupon nie został wykonany. Mimo wcześniejszej...
~NieKlientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Darek - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemna obsługa, szybka naprawa. Miałem problem z oponą, właściciel...
~Darek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Pracownia godna polecenia wątek zamknięty Z projektu jestem zadowolony, mieszkanie dla singla wyszło bardzo fajnie....
~Jan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Oaza ciszy i spokoju..... wątek zamknięty Tak sobie myślę...jak ma się zmiennika w pracy a jesteś tak zwaną twarzą tej...
~Arkadiusz Ulatowski
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lutego 2013

Szczerze POLECAM! wątek zamknięty Jeśli chcecie nauczyć się świadomie jeździć - gorąco polecam tę Akademię. Po...
~Ilona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Zadowolona wątek zamknięty Z racji przebywania na emeryturze, zawożę rozliczenia podatkowe moich...
~Irena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Kuchnia to nie wszystko wątek zamknięty Piątkowy wieczór odwiedzamy Barbaresco.Kiedy dochodzi do zamówienia humor mi...
~Magda,Justyna,Piotr,Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Dobra i profesjonalna obsługa wątek zamknięty Witam. Stanowczo polecam to studio. Pani Miłosława jest niezwykłą osobą....
~Polarny
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

NIE POLECAM wątek zamknięty nie bede ukrywac niezadowolenia mialam miec tam zakladane aparat na zeby...
~klienta bardzo niezadowolona
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

Najlepsza szkoła w Trójmieście!!! Podziękowania dla Marii Pułas :) wątek zamknięty Polecam ELKĘ SCHOOL, która wykazuje się ogromnym profesjonalizmem i...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

na plus ;) wątek zamknięty Super atmosfera, doskonali lektorzy (w tym rodowici Chińczycy) i indywidualne...
~uczennica
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Pizza - niedobre ciasto wątek zamknięty Przed chwilą zjedliśmy dwie pizze. Ciasto jest okropne, twarde - może za dużo...
~Agnieszka Gdańsk Chełm
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Wrócimy tu! wątek zamknięty Byliśmy z całą rodzinką na nieplanowanym urodzinowym obiedzie! Mogę opisać...
~Patrycja Oleszko
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Dobry czas wątek zamknięty Wspaniałe miejsce dla dziecka i rodziców, Pani Ania jest rewelacyjna,pełen...
~Mariola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

polecam wątek zamknięty szkoła godna polecenia. pełen profesjonalizm w przystępnej cenie
~strzała południa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Tosia i inni :) - opinia wątek zamknięty Z mojego doświadczenia muszę powiedzieć ze nauczyłam się znacznie więcej na...
~Tosia i inni :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

matka - opinia wątek zamknięty Przedszkole przyjazne zarówno dzieciom jak i rodzicom.Moje dziecko uczęszcza...
~matka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Mandarynka 非常好 ! wątek zamknięty Uczę się w Mandarynce od ponad roku. (Wcześniej uczyłam się gdzie indziej.)...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Ekspresowo i profesjonalnie. wątek zamknięty Solidna i fachowa pomoc. Błyskawiczny dojazd do klienta. Wzorowe...
~Iza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376159

postów

290223

wątków

do góry