Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie ma lepszych wątek zamknięty Zdałam za piewrszym razem!!!!Uczą fantastycznie i bezstresowo. Dopasowują się...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

... wątek zamknięty Nie jestem zachwycona. Brakuje otwartości u Pani z najmłodszej grupy....
~mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

Wszystko wspaniale. wątek zamknięty Dwie piękne i młode Panie w dodatku siostry.Zakochać się można w takiej...
~Mirek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

poradźcie wątek zamknięty Witam. Chciałabym dowiedzieć czegoś na temat kierunku komunikacja społeczna i...
~hienka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

PWSH-moje doświadczenia wątek zamknięty Zacznę od poziomu nauczania, moim zdaniem jest wysoki. Oczywiście, że w...
~studentka pwsjh
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

Pływarek jest ok!!! wątek zamknięty To naprawde Szkółka z klasą,osoby pracujące tam mają pojęcie o pływaniu,nie...
~filo
4

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

Super nauczyciele wątek zamknięty Naprawde polecam. nauczyciele rewelacyjni i wyrozumiali zawsze słuzą pomocą....
~Gosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

Zdałem za pierwszym :-) wątek zamknięty Chciałem serdecznie podziękować panom instruktorom, którzy rewelacyjnie...
~kamol
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Profesjonalnie wątek zamknięty Witam Przyjechali, wycenili , założyli i działa. Bardzo mili robia dobrą...
~sklepikarka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Sylwester 2008 .....:( wątek zamknięty Nie będzie tam nas za rok Wystrój zaliczam jako pozytywny.Obsługa tez...
~stolik b5
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Całkiem nieźle wątek zamknięty Ceny troche wysokie, ponadto OK.
~ziomek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Kochana Szkółka.! <33333 wątek zamknięty Jestem uczennicą klasy 6a. Powiem ,że szkoła jest wspaniała... A tak o...
~Magdalena Badziąg
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Terndy pizza to jest to wątek zamknięty jak niktorzy narzkaja na te pizze to chyba byli chamscy co do tej pani i...
~:)smakosz:)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Żurawie Wzgorze wątek zamknięty Mimo ze odebralismy mieszkanie z niewielkim poslizgiem jestesmy bardzo...
~l
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Hynka wątek zamknięty Mieszkam na Hynka i cieżko znaleźć jakieś pozytywne opinie poza takimi jak...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Fajna knajpka wątek zamknięty Byle więcej takich miejsc w Trójmieście...Jedzenie super.Oby tak dalej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

ANIA 22 L - opinia wątek zamknięty MIALAM ZABIEG 7 LAT TEMU U DR CIESLI JEST OK NAPRAWDE JESTEM ZADOWOLONA.
~ANIA 22 L
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Dzięki, Karol!! :D wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się jeździć i mieli beznadziejnych...
~Beata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

NIE POLECAM wątek zamknięty NIE POLECAM TEJ LECZNICY
~Andrzej Kowalski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

niesolidnafirma.pl wątek zamknięty znalazłam stronkę www.niesolidnafirma.pl gdzie jest internetowa baza...
~zooro
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
383465

postów

297034

wątków

do góry