Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kiepsko bo brak Konkurencji wątek zamknięty Przychodnia teoretycznie świadczy usługi bardzo kompleksowo i nawet nie...
~Mcz
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

super wątek zamknięty Naprawdę świetna lecznica! Super ludzie, młodzi, ale bardzo doświadczeni,...
~Biedronka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

Do Słomińskiego trzeba sią przyzwyczaić wątek zamknięty Ale nie zgadzam się z opinią że to zły lekarz. Na pewno nie umie rozmawiać z...
~jolam
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

MI - opinia wątek zamknięty BADANIA USG SA WIARYGODNE
~MI
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

:) wątek zamknięty super
~deebo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

Violetta - opinia wątek zamknięty Nikt w tym sklepie nie jest zainteresowany sprzedażą zwłaszcza Pani u góry...
~Violetta
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

Wnętrze i sprzęt robią wrażenie, panie w recepcji bardzo miłe wątek zamknięty i pan doktor profesjonalista, ale... jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się wejść...
~oleg
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

Bardzo zła obsługa wątek zamknięty Obsługa w ww. oddziale jest tragiczna. Pani przywitała mnie z dziwnym...
~Berni
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

Próg wątek zamknięty do humanistycznej w zeszlym roku próg był 158... ale one w każdym roku są...
~ja
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

19. wątek zamknięty We wrześniu będę chodzić do tego LO (no, mam nadzieję), ale dziś też w nim...
~sara
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

tylko WSB wątek zamknięty moje losy... próbowałam sił na PG...nie udało się ...nie mam umysłu...
~kara
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

szczerze polecam wątek zamknięty Dr prowadził moją dość trudną ciążę, przeprowadził cięcię ceraskie około 1,5...
~A.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

Mistrzostwo Świata :) wątek zamknięty Genialni ludzie i przecudna atmosfera. Nigdy nie sądziłem że taniec tak mnie...
~Pit
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

kroki wątek zamknięty Wystepowal problem z przeciekami oleju w moim stilo 1,9 JTD. Stwierdzono...
~kroki
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

GORACO POLECAM!!!!! wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie! Szczególnie gorąco polecam halibuta z kozim serem,a...
~Melania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

uwaga na Pawła wątek zamknięty Normalnie chodziłam do tomka lae wyjechał :/ ale jest tam Adrian ktory...
~papppaula
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Kelner uprzejmy, służy radą. Jedzenie świetne, pięknie podane, ogromne...
~Ewa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

Godziny otwarcia... wątek zamknięty Naszych Klientów zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18.00. W...
~Serwis Zdunek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

zadowolona kursantka wątek zamknięty odbylam kurs stylizacji paznokci w Bella, jestem bardzo zadowolona z poziomu...
~bratka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

Polecam wątek zamknięty Zakupiony przeze mnie sprzęt jest bez zarzutów, miła i fachowa obsługa,...
~ELO
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
379300

postów

293177

wątków

do góry