Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wyjątkowa wątek zamknięty Świetne naleśniki oraz dania obiadowe a przy tym pomysłowy wystrój. Polecam!!!
~JK
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

~solo_777
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Lepiej być nie może!!!! wątek zamknięty Super sklep i serwis!!!! Miła i profesjonalna obsługa .
~Marcus
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Listwy i opaski drzwiowe - tylko u nich. wątek zamknięty Dorabiam opaski drzwiowe, na wzór obecnych, zniszczonych 100-letnich, o...
~steamant
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

DOBRA SZKOŁA wątek zamknięty WYMAGAJĄ, ALE FAJNIE. OSTATNIO ZROBILI WYJAZD DO LASU.
~SŁAWEK
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Szkoła OK !! wątek zamknięty Chodzę tam na kosmetykę - jest na prawdę w porządku. Niezły sprzęt, dobra...
~Agusia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

(naj)wyższa szkola w trojmiescie! wątek zamknięty jestem studentka 3 roku politologii i uwazam ze GWSH to bardzo dobry wybor....
~Ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Rewelacja!!! wątek zamknięty Byłam tam 2 lata temu, przymierzałam w innych miejscach gdzie panie dawały...
~kasia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

iza - opinia wątek zamknięty Po raz kolejny się nie zawiodłam. Salon profesjonalny, przemiła i...
~iza
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Thank you ML wątek zamknięty Kurs już za mną - pora na krótką ocenę - lektorka młoda, ale bardzo...
~Wykształciuch
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

PODZIEKOWANIE wątek zamknięty Chciałem panu podziekować za wspaniałą terapie mej kuzynki która chorowała...
~Karol
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

CHCESZ UMRZEć, IDź SIę LECZYC DO WOJEWóDZKIEGO!!!!! wątek zamknięty Horror. Już mi słów brak na to, co się w tym szpitalu dzieje. Moja siostra...
~Dorota
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

goraco polecam wątek zamknięty goraco polecam, obsluga bardzo mila, bardzo mile i przytulne wnetrze,...
~ania81
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

JEST OK wątek zamknięty Polecam to super szkoła i organizuje fajne wycieczki itp...
~ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

gdyby nie ta młodzież... wątek zamknięty chodziłam do tej szkoły przez 3lata w tym czasie została pobita moja...
~ktosik
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

warunki sanitarne okropne, ogród zaniedbany wątek zamknięty łazienki nadaja sie do kapitalnego remontu, rodzice z własnych środków...
~fontan
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

POLECAM !!! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, profesjonalna porada, duży wybór oprawek, przystępne...
~Karolina
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Magda - opinia wątek zamknięty oddałam tam na wiosnę rower do przglądu. ledwo jechał - zrobiony na cacy. Az...
~Magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Osiedle Hynka wątek zamknięty Ogólnie ok, ale jest kilka ALE.. Co do elewacji to słyszałam już różne...
~monika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

100 % satysfakcji ze skutecznej nauki jazdy :)) wątek zamknięty Wielkie dzięki Artur!!! :)) Jazda w Twojej ELCE to naprawdę przyjemność...
~ADA :))
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
378875

postów

292785

wątków

do góry