Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
gdyby nie ta młodzież... wątek zamknięty chodziłam do tej szkoły przez 3lata w tym czasie została pobita moja...
~ktosik
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

warunki sanitarne okropne, ogród zaniedbany wątek zamknięty łazienki nadaja sie do kapitalnego remontu, rodzice z własnych środków...
~fontan
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

POLECAM !!! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, profesjonalna porada, duży wybór oprawek, przystępne...
~Karolina
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Magda - opinia wątek zamknięty oddałam tam na wiosnę rower do przglądu. ledwo jechał - zrobiony na cacy. Az...
~Magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Osiedle Hynka wątek zamknięty Ogólnie ok, ale jest kilka ALE.. Co do elewacji to słyszałam już różne...
~monika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

100 % satysfakcji ze skutecznej nauki jazdy :)) wątek zamknięty Wielkie dzięki Artur!!! :)) Jazda w Twojej ELCE to naprawdę przyjemność...
~ADA :))
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

~Karla
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Szkoła jedyna taka na pomorzu wątek zamknięty Ta szkoła to nietylko wiedza. Przedewszystkim nauczyć się można co w życiu...
~jtomek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

profesjonalisci wątek zamknięty Kolejna transakcja z ta firma i jestem jak zwykle zadowolony. Pewnie...
~robert
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

tylko dzwoniłem wątek zamknięty Nie znam Hotelu ale muszę napisać, że obsługę na recepcji mają...
~gorgo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

klima nabita - ok wątek zamknięty Byłem przejazdem w Trójmieście, wstąpiłem bo miałem problem z nabiciem klimy...
~mac
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

POZDROWIENIA wątek zamknięty Pozdrowienia dla całej ekipy PSSW przesyła ubiegłoroczna absolwentka. Od...
~xolair
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

POLECAM!! wątek zamknięty Fachowiec i profesjonalista w swojej dziedzinie , naprawde bardzo dobry...
~Ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Profesjonalnie i miło wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, profesjonalne i indywidualne podejście do klienta....
~Wierna od chwili zakupu iBooka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Porządnie zrobiona robocizna ! wątek zamknięty Serwis rowerów bardzo dobry oczywiście polecam jak psuje mi się rower zawsze...
~Krystian
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Monika - opinia wątek zamknięty Polecam!!!szybka i miła obsługa
~Monika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Poziom nauczania - dno wątek zamknięty Jedynie humaniści i osoby uczące się w klasach hiszpańskich mogą nie obawiać...
~Gdańszczanin - absolwent XV Lo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Dziadostwo wątek zamknięty Niech ktoś spróbuje przyjść do nich z reklamacją :( Poprostu cwaniaczki...
~cezi
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

pycha! wątek zamknięty pyszne jedzenie, miła obsługa i fajny klimat. polecam
~evelina
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

C+E TYLKO DZIĘKI PANU MARKOWI!! wątek zamknięty Serdeczme podziękowania dla Pana Marka Romanowicza, który doskonale...
~Ostrowski
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
378875

postów

292785

wątków

do góry