Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
d - opinia wątek zamknięty fakt, obsługa dobra, szybka i miła, jedzenie naprawdę takie sobie, żadna...
~d
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2007

Pan Andrzej jest super wątek zamknięty Po prostu... wykupiłem tam dwie jazdy z panem Andrzejem i on jest super :D
~Studi
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2007

Daniel - opinia wątek zamknięty POLECAM!!!!!!! XD
~Daniel
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2007

SUPER! wątek zamknięty goraco polecam szkolke. teoria, jak i jazdy rewelacyjne, a zwlaszcza z panem...
~Karolina Wilczewska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

POLECAM! wątek zamknięty Zdałam a pierwszym razem - to chyba mówi samo za siebie. Naprawdę szczerze...
~joolia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

ajć:/ wątek zamknięty nuda!!!!!! w tej szkole nic się nie dzieje. Mała, ciasna, nudna. Mam jej...
~missisipi
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

jest bardzo dobrze wątek zamknięty od 5 lat cierpiałem na bóle kręgosłupa,odwiedziłem paru lekarzy ,każdy...
~robocop
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

szczerze polecam wątek zamknięty Doktor Toboła to świetny specjalista, odpowiada wyczerpująco na wszystkie...
~wdzięczna
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

NAJGORSZE MIEJSCE W SOPOCIE !!! wątek zamknięty Nie dośc, że restauracja wiecznie zadymiona to obługa wysoce...
~Nati
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2007

meg - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z usług tego gabinetu stomatologicznego.bardzo...
~meg
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

to był bardzo dobry wybór!!! wątek zamknięty długa się zastanawiałam jaką szkołę wybrać i zdecydowałam się na ARTOM! i...
~hermiona
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

Rewelacja wątek zamknięty Super wybór rowerów, świetna strona internetowa, bardzo konkurencyjna ceny,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

ELKA SCHOOL - rewelacja! :) wątek zamknięty Pomimo tego, że nie jestem z Trójmiasta i w ogóle Gdańska nie znałam -...
~Bożena
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

Obsługa kasowa to beznadzieja wątek zamknięty niewystarczająca ilość osób na stanowiskach kasowych. firmy obsługiwane poza...
~Waldecki
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

Polecamy!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Własnie zrobilysmy sobie kolczyki w jezykach.NIc nie bolalo!!!Strach mial...
~Madzia i Justyna
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

~szeeedar
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

Nie ma lepszej pani doktor! wątek zamknięty P. doktor jest przemiłą i przesympatyczną osobą potrafiącą skutecznie...
~Michał Pienschke
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

Po prostu: DZIĘKUJĘ. wątek zamknięty Za potraktowanie w momencie kłopotu, pomoc Waszego prawnika a przede...
~Kalina
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

Masakra,tragedia,mega porażka wątek zamknięty Knajpa kiepska,juz nigdy tam nie pojdziemy,porażka po calosci,obsluga i...
~Grzegorz B.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

Tajson - opinia wątek zamknięty wspanialy efekt opalania polecam
~Tajson
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
378510

postów

292432

wątków

do góry