Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - opinia wątek zamknięty żeby się dostać do jakiegokolwiek lekarza to już można stracić resztki...
~Dorota
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

Rewelacja! wątek zamknięty Z tą szkoła sukces gwarantowany! Ja zdałam za pierwszym razem, ku wielkiemu...
~justyna_r
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

polecam wątek zamknięty pani doktor jest bardzo fachowa , rzetelna a przy tym miła i otwarta na...
~Iza
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

rewelka wątek zamknięty zdałem za pierwszym razem,instruktorzy młodzi z odpowiednim podejsciem,nauczą...
~mariusz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

Mama Synków Magazynków - opinia wątek zamknięty Bardzo kontaktowe i zaangażowane Panie Magda i Malgosia, syn bardzo...
~Mama Synków Magazynków
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

DOBRY SERWIS wątek zamknięty Miła i fachowa obsługa, nikomu "nie robią łaski". Profesjonalne podejście do...
~cezar
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

Tego mi w Gdyni brakowało !!! wątek zamknięty Tego mi w Gdyni brakowało !!! Rewelacyjne jedzonko. Niesamowicie miło mnie...
~Sławomir Lewandowski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

Jarek i dagmara są po ślubie wątek zamknięty i już 11 lat mają studio wsumie jarek doszedł puźniej:) a ile nagród zdobyli!
~anonimowy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

super wątek zamknięty Studio naprawde najlepsze w trojmieście obsługa świetna a wybór kolczyków...
~Młodzik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

Warto bylo! wątek zamknięty Z gaszczu szkol i szkolek nauki jazdy polecono mi Euroklase. Uczyla sie tu...
~Anka R.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

W 100% polecam panią doktor Ciach! wątek zamknięty Długo szukałam dobrego ginekologa zanim natrafiłam na panią doktor Ciach....
~Ignacja
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

polecam!!! wątek zamknięty super jedzenie, miła obsługa (chińczycy są genialni), a polki śliczne ;)...
~kuk
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

SUPER! ;) wątek zamknięty I ja mialam okazje goscic i bawic sie w tejze restauracji dzieki ktorej bede...
~iza32
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Profesjonalne i miła obsługa+przyjazny klimat gabinetu+ wysokiej jakości...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Siłka całkiem spoko ;) wątek zamknięty Siłownia fajna, spokojnie można poćwiczyć...troche mało hantli, ale mam...
~HULK
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

polecam wszystkim wątek zamknięty jestem częstym klientem pizzerii ostatnio razem z dziewczyna w piatek chyba...
~zadowolony
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

BRAWA!!! dla ... PANA SŁAWKA !!!! wątek zamknięty Nigdzie indziej nie było tak super, pełen profesjonalizm w pracy z klientem:)...
~Iza
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Poprostu Swietni :D wątek zamknięty Pozdrawiam serdecznie Janusza i Krzyska bo to dzieki wam udalo mi sie zdac :D...
~Piterek ;)
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 października 2007

POLECAM "SUNAJA" wątek zamknięty Polecam SUNAJA początkującym,średnio zaawansowanym, zaawansowanym kierowcom...
~Głogowska
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

m&j - opinia wątek zamknięty polecam!!! super klimat! brakowało mi w Gdyni takiego miejsca. W dzień...
~m&j
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
383544

postów

297125

wątków

do góry