Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przybylski Alfons - opinia wątek zamknięty P.dr Przybyła podchodzi do pacjenta po ludzku , wychodząc od niego z...
~Przybylski Alfons
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2007

Komentarz do Oli wątek zamknięty Niestety po dziś dzień nie mogę zapomnieć o dr. Danielu ponieważ po kilku...
~Beti
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2007

Dr nauk medycznych Henryk Tuszyński wątek zamknięty kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych i medycyny morskiej i tropikalnej
~Funio
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2007

podejście do pacjenta profesjonalne wątek zamknięty Obawiałem się że mam chorobę narządów płciowych ale wszelkie moje...
~Krystian
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2007

Bardzo dziękuję... wątek zamknięty ... za tak miłe przyjęcie. Już od progu poczułam się, jak nie w gabinecie...
~Ewa
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2007

T R A G E D I A wątek zamknięty Ceny niskie, to prawda, ale ten tani sprzęt jest wadliwy. W przypadku...
~lobson
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2007

Najlepsza restauracja w Gdyni wątek zamknięty Wyśmienite jedzenie (ostatnio zachwyciły mnie krewetki na gorącej patelni z...
~latomek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2007

nie ta usługa i nie te ceny...........a szkoda. wątek zamknięty Zamówiłem trzy najbardziej "flagowe" zupy: żurek,grzybową i biełuchę(wersje...
~SCJ
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2007

Super ośrodek z rewelacyjnym instruktorem wątek zamknięty Na wykładach nie da się nudzić, wykładowca prowadzi lekcje z humorem i to mu...
~Marek K
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2007

Zadowolona pacjentka - opinia wątek zamknięty Lekarz z powołania. Indywidualne, fachowe podejście do problemu i...
~Zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2007

gratisowe atrakcje wątek zamknięty druga wizyta w Lazio z moim lubym (w marcu) bardzo mile mnie zaskoczyła....
~lisa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2007

wedlug mnie sklepik w porzadku wątek zamknięty dla mnie wszystko jest gicior ceny nie sa zbyt wygorowane wybor sprzetu na...
~misiek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2007

Grecka wyspa smaków w 3mieście wątek zamknięty Pomimo wysokich cen (od 40-50zł w górę) warto odwiedzić tą restauracje i...
~alternativa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2007

Mniam, mniam wątek zamknięty Gorąco polecam to miejsce na romantyczny wieczór, urodziny, czy trudne...
~Filolog
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2007

kupilem sobie rowerek:) wątek zamknięty Witam ostatnio zakupilem tam rowerek haro v4 :) cudowny rowerek tarcze...
~michal
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2007

szkoda...... wątek zamknięty szkoda ze droga DRL nie pozostawila swojego adresu email :/...
~stokrotka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2007

Podziękowania!!! wątek zamknięty Ufff, egzamin zdany;) i to tylko dzięki rewelacyjnemu instruktorowi...
~Natalia Tyszko
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2007

trudno o jednoznaczną opinię ale... wątek zamknięty Skusiła nas reklama, że w soboty i niedziele Rozmaryn proponuje 50% zniżki...
~Aga&Tomek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2007

Oby więcej takich lekarzy wątek zamknięty Doktor Rafał to świetny specjalista, bezbłędnie mnie zdiagnozował i postawił...
~Mysza
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2007

Goraco polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsluga , wyśmienite jedzonko i domowa atmosfera - to gwarancja...
~Magdalena Kurczewska-Svensson
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
379741

postów

293564

wątków

do góry