Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pierwsza klasa wątek zamknięty jedzonko aż palce lizać. Jeśli do tej pory chińszczyzna kojarzyłą ci się z...
~joodash
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

Sympatyczna pizzeria wątek zamknięty Absolutnie zgadzam się z poprzednikami odnośnie obsługi - jeszcze nie...
~Kubuś Fatalista
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

profilaktyka w wydaniu pani Legan wątek zamknięty Pani Legan jest lekarzem, ktory chyba nie wie co to i po co profilaktyka....
~kora
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

Za 1 razem :) wątek zamknięty Dziś dołączyłam do grona kierowców... za 1 razem oczywiście. Z tego tytułu...
~Gosia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

Dr Skoczyńska wątek zamknięty Chodzę do dr Skoczyńskiej od małego i powiem jedno, nie ma lepszego lekarza...
~ICE
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

Polecam wątek zamknięty Jestem w Zielonym Dworze raz na 2 miesiace i czuje sie tutaj jak u dobrych...
~bywalec
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

Beznadziejna szkoła... wątek zamknięty ... w 100% masz rację. Chodzimy w kurtkach, boimy się chodzić do szkoły...
~no comment
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

~sabinka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

miejcowka inna niz wszystkie wątek zamknięty Rewelacja na maxa!!!Dziewczyna mnie tam zaprowadzila ostatnio i powiem...
~barteq z gdanska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

Bardzo dobre kursy z EFS-u wątek zamknięty Uczestniczę w kursach dofinansowanych z EFS-u (język angielski dla...
~piotr
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 marca 2007

CEL OSIĄGNIĘTY!:) wątek zamknięty NIe ukrywam, że stało się to za przyczyną OSK "Autostrada". Kurs przebiegał...
~Ewa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 marca 2007

Triszia - opinia wątek zamknięty Miałam obawy. Wybrałam tak chwalonego Pana Kamila. Nie zawiodłam się. Bardzo...
~Triszia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 marca 2007

Cudo wątek zamknięty Świetna szkola
~Skrzyp
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 marca 2007

Murad - opinia wątek zamknięty Ta szkoła jest mega. Najlepsi są nauczyciele i towarzystwo. Chodzę do niej...
~Murad
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 marca 2007

sezon tuż, tuż .... wątek zamknięty chodże do Klippra co tydzien swietna atmosfera , jedzenie bardzo smaczne...
~Ado
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 marca 2007

Oya - opinia wątek zamknięty Dwie wizyty i dwa czaderskie tatuaze! Az chce sie wracac.. Polecam :)
~Oya
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 marca 2007

POPROSTU NAJ :) wątek zamknięty Poprostu NAJ SU-naj!!! Januszku chciałam wysmarować ci parę niepochlebnych...
~MAGDALENKA
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

Polecam wątek zamknięty Polecam zwłaszcza Panią Doktor Julitę Barwińską, to uczciwy i bardzo dobry...
~wierny pacjent
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 marca 2007

Super ośrodek wątek zamknięty Gruntowne przygotowanie do egzaminu. Instruktor z powołaniem szybko...
~miko
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 marca 2007

~arek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
379300

postów

293177

wątków

do góry