Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
beznadziejnie wątek zamknięty Szkoła beznadziejna co roku nauczyciele się zmieniają mieliśmy fajną Panią...
~krzys
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 września 2007

Tomek - opinia wątek zamknięty Wreszcie miejsce, gdzie nieczujesz sie jak w jadłodajni. Przestrzeń i dużo...
~Tomek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 września 2007

jest fajnie ale: wątek zamknięty 1. smietniki makulatura/szklo/syntetyk powinny byc czesciej oprozniane 2....
~Marcin
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 września 2007

poradnia "K" funkcjonuje bez zarzutów !!! wątek zamknięty jestem młodą mamą niespełna pół roku temu też byłam w ciąży i nie spodkałam...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 września 2007

MILE ZASKOCZONY wątek zamknięty odbior mieszkania na bardzo duzy +
~taxsop
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 września 2007

Zdałam :))))) wątek zamknięty Wielkie podziękowania dla instruktora ADAMA. Super nauczyciel, cierpiliwy i...
~OLA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 września 2007

super wątek zamknięty rewelacyjna szkoła
~maja
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 września 2007

Najlepsza szkola - polecam kazdemu wątek zamknięty W Elce wszystko jest na +, cena, mozliwosc placenia w niezobowiazujacych...
~Bart
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 września 2007

Dr Ewa Paszkiewicz wątek zamknięty Bardzo dobrze oceniam klinikę, ale trudno się zarejestrowac, szczególnie do...
~Magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 września 2007

R E W E L AC J A wątek zamknięty Pan Dr Folwarski prowadzi naszego synka od samego poczatku to jest od trzech...
~solaar
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 września 2007

REWELACJA !!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Z gory dzieki za z*******y tattoo;) Czysto i przyjemnie:) Polecam ten salonik...
~Aneta
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 września 2007

Dziwni jacyś wątek zamknięty Chciałem powierzyć warsztatowi wymianę mechanizmu elektrycznej szyby....
~Adam
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 września 2007

Mało takich lekarzy już zostało wątek zamknięty Szczerze polecam!! Podejście godne polecenia. Pozdrawiam Pana doktora.
~Mariusz
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 września 2007

Najlepsz szkoła! wątek zamknięty We wrześniu zaczełam 2 klasę w tym gimnazjum.Chyba nie ma sie tu co...
~nika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 września 2007

Miło wątek zamknięty bardzo fajna atmosfera na wykładach jazdy Ok instruktory mili i kompetentni...
~Gdaanka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 września 2007

POLECAM!!!! wątek zamknięty POLECAM!!!!
~wyleczona:)
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 września 2007

Gorąco polecam wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce, paznokcie super. Polecam wszystkim
~ew
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 września 2007

Polecam wątek zamknięty Przychodnia nie jest duża, ale jest miło i czysto. Panie w Recepcji szybko i...
~d
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 września 2007

Bardzo miło i profesjonalnie wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta. Duży wybór sprzętu, napewno...
~ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 września 2007

Opnina wątek zamknięty Zupełnie nie moge zgodzic sie z poprzednia opinia. Remont wykonany sprawnie,...
~Michał
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
383465

postów

297034

wątków

do góry