Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rodzic - opinia wątek zamknięty Wbrew panującej opinii jest to szkoła przyjazna młodzieży. Poziom nauczania...
~rodzic
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 marca 2007

ENZYM!! wątek zamknięty Tanczyłam w Enzymie :) szkola jest naprawde super, a trenerka - Agnieszka...
~Mała Ola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 marca 2007

Szczerze? Nie ma lepszego lekarza od Pana Macka. wątek zamknięty Panie Macku, reklamowac nie bede, bo po 1- nie trzeba, po 2- i tak ciezko mi...
~-anessa300-
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 marca 2007

... wątek zamknięty ...Sępy to grupa szkoleniowa która naprawia konie po dzieciach z lonży i...
~TuluŚ.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 marca 2007

Profesjonaliści wątek zamknięty Byłam w kilku biurach, ale tylko w immobili potraktowano mnie powaznie i w...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 marca 2007

drzwi 5- - obsługa 4 - montaż 3- wątek zamknięty Same drzwi Porta niezłe - takie jak można spodziewać się za tą cenę. Ale...
~gamrep
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 marca 2007

BRAK DOBREJ KADRY wątek zamknięty Pomimo wysokich cen za czesne i zagrywów ze strony Pana P. to az miło...
~uczennica
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 marca 2007

zalety przeważają nad wadami :) wątek zamknięty Gdy się uczyłam w tej szkole narzekałam na wymagających nauczycieli i ich...
~mag
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

Fajna knajpa z pomysłem wątek zamknięty Dobra fajna knajpa na kameralne spotkania. Ceny jak na lokal tej klasy...
~TOmash_
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

Ania - opinia wątek zamknięty Jesli szukacie dobrego ośrodka to ten wlasnie taki jest!!!Naprawde...
~Ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

A jednak nie do konca tak fajnie wątek zamknięty No cóz drugi raz bym sie nie zdecydowala. Sporo nerwów kosztowalo mnie...
~Izaa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

Krzysztof 35 - opinia wątek zamknięty Szkoła o bardzo wysokim poziomie. Czysta, elegancka i bezpieczna.
~Krzysztof 35
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

Polecam Studio Izyda wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa, wysoki standard i duży wybór...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

Polecam wątek zamknięty Serwisuje u nich już drugie moje auto i jestem ich klientem od 4 lat, zawsze...
~mastani
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

Polecam!!!! wątek zamknięty Bardzo fajnie, że w końcu jest taki salon w Rumi.Obsługa miła, ceny ok, a...
~karla555
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

Polecam !!! wątek zamknięty Darek J. to wyśmienity instruktor przed egzaminem po ponad półrocznej...
~Jasiu
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

.....................PYTANIA!.................... wątek zamknięty Mam zamiara skladac papiery do X LO, jednak niegdzie nie mogę znalezc STRONY...
~Kat.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

Wspaniała lekarka wątek zamknięty naszemu Agusiowi poświęciła wiele czasi i serca, kroplówki 2 razy dziennie,...
~Bożena
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

Najlepszy ośrodek w Trójmieście !!!!! wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam ten ośrodek do zdawania prawa jazdy gdyż instrukor...
~Marek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

schronienie trolla wątek zamknięty niesamowity klimat jest stworzony przez klimatycznych ludzi (lub nieludzi),...
~HELLszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
379399

postów

293263

wątków

do góry