Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
naprawde ok wątek zamknięty Dobra restauracja smaczne jedzenie nawet w miarę sympatyczna obsługa fajny...
~Góral :D
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 13 września 2007

Papa Smerf najlepszy!!! wątek zamknięty Myślę, że Pan Marek Turski nie obrazi się, że go tak nazwałam:), ale to...
~Magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

klasa Hiszpańska wątek zamknięty czy łatwiej jest się dostac do klasy hiszpańskiej jak sie uczyło tego języka...
~julia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

POLECAM! wątek zamknięty 4 lata temu mialam 3 nieudane podejscia .... w sierpniu b.r. tylko po 11h...
~IvI
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

WIELKI POZYTYW wątek zamknięty Ośrodek bardzo bardzo bardzo dobry!!!!...gorąco polecam.. .!!! mila obsługa...
~Rafał
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

polecam:) wątek zamknięty korzystalam i korzystam nadal z zabiegow w tym salonie i jestem bardzo...
~maddy
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

Polecam... wątek zamknięty Nie jestem zwolenniczką państwowych przedszkoli, ale to jest wyjątkowe....
~Mama
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

Ola - opinia wątek zamknięty Miałam okazję spędzic przyjemne chwile w tym...
~Ola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

JEST FAJNIE wątek zamknięty Nie wiem skąd te negatywne komentarze. Mi się dobrze chodzi do tej szkoły....
~Marek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

aerobik pierwsza klasa:) wątek zamknięty chodze do klubu juz pare ładych miesięcy i nie mam zamairu rezygnowac....
~gośka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

Emilia Kucharska - opinia wątek zamknięty Szkoła naprawdę godna polecenia ! Bardzo profesjonalna nauka a przy tym miła...
~Emilia Kucharska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

w porządku wątek zamknięty Jeżdżę regularnie, bardzo mi się podoba. Szkoda, że ceny są wysokie, nie...
~kostka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

super wątek zamknięty super
~ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

TANIEJ NIŻ MYŚLAŁEM wątek zamknięty skorzystałem z oferty darmowego przeglądu i jestem bardzo zadowolony z...
~adam
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

POLECAM wątek zamknięty Sympatyczna obsługa, jedzenie smaczne - porcje ogromne - mogłyby być ciut...
~Pamela
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

:) wątek zamknięty Chodziłam na roczny kurs przygotowujący do FCE i myślę że gdyby nie moje...
~Kasia BMW
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 września 2007

KIEPSKO wątek zamknięty Kelnerka miła, ale znajomość jęz. angielskiego mizerna. Ponieważ lokal jest...
~Pamela
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

to cos:D!!! wątek zamknięty do zobaczenia co tydzien:D kocham tam przebywac:)
~blue monday
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 września 2007

numpsa wątek zamknięty byłem kupiłem i narazie jest wszystko ok cały sezon przejechałem i jest...
~numpsa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 września 2007

Kto się nie dziara ten fujara -Jak się dziarać to tylko TU!!!!!! wątek zamknięty Świetne studio polecam gorąco dziaram się tylko tam i gdzie indziej nie...
~ManieK
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
383417

postów

296982

wątków

do góry