Widok

Opinie o SP60 i SP76

Dzień dobry,
Poszukuję opinii rodziców o sp60 na Chłopskiej i sp 76 na Jagiellońskiej. Chodzi o 1 klasę. Może ktoś zechce podzielić się doświadczeniami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
76 bardzo fajna szkoła
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Jaki preparat na odchudzanie ? (70 odpowiedzi)

Jaki preparat na odchudzanie polecacie ? Bardzo prosze napisac - dlaczego dany preparat (...

do góry