Widok

Opinie o biurach nieruchomości

Witam.Chcę kupić dom w Gdyni,prosze o opinie które z biur jest godne polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a może popróbuj najpierw bez biura-znajdź takie oferty,gdzie ludzie nie chcą pośredników.
Ja coprawda sprzedawałąm mieszkanie, ale przysięgłam sobie,że nigdy nie chce ieć już z żadnym biurem nic wspólnego. Wszystko wygląda ładnie pięknie na początku, a potem mają Cię gdzieś.:( mówią jedno a potem drugie. Ile nerwów straciłam przez biura to moje. Ale fakt faktem - na pewno szybciej sprzedałam mieszkanie niż miałabm sama się zajmować.

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
zgadzam sie z poprzednią odpowiedzią, popróbuj najpierw sama, np na gratce jest opcja ze szukasz mieszkania bez posredników, albo wejdz na strone www.pbon.pl tam tez są świetne oferty, a jak juz koniecznie chcesz biuro nieruchomości to polecam http://www.kozlowski-nieruchomosci.pl/
oni oprócz ofert które posiadają, szukaja jeszcze mieszkan na życzenie klienta, mają dobre rozwiazania na kredyty, robia biznesplany, także pełna obsługa no i miła!
pozdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zapraszam na nowo powstałe forum rankingbiur.pl, gdzie opiniami każdego z użytkowników tworzymy Ranking Biur Nieruchomości działających w całej Polsce.

Jeżeli więc posiadacie Państwo własne opinie o Biurach Nieruchomości, te dobre i niestety te złe, napiszcie o tym, pomagając w ten sposób innym wybrać dla siebie to Najlepsze.
Wszak Nieruchomości to często inwestycje na całe życie.

Zapraszam
rankingbiur.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pytanie sprzed lat ale moze ktos przeczyta i zaoszczędzi sobie niepotrzebnego stresu związanego z absolutnym brakiem profesjonalizmu biura pani Byczkowskiej w Gdyni. Trzymajcie sie z daleka .W zadnym wypadku nie polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzicie, są biura do d**p i takie, które potrafią się klientem porządnie zająć. Jak sprzedawałem swoje mieszkanie jakis czas temu skorzystałem z biura we wrocławiu anrym nieruchomosci, adresu nie pamietam.
Zostałem zaproszony na negocjacje ceny z kupujacym, potem na umowe przedwstępną i na końcową. Zero latania, zero załatwiania, pełna obsługa. A co do wysokosci prowizji tez mozna było się dogadać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia swoich opinii na temat Biur Nieruchomości na http://www.rankingbiur.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Poza tym podbijają cenę i tylko cię zestresują.
próbuj sama, naprawdę warto!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
z dobrym pośrednikiem to jak z dobrym lekarzem trzeba się naszukać, żeby znaleźć tego dobrego ale warto , zwłaszcza jeśli sprzedaje się dom a nie jest to proste, zgadzam się z Mają , który sprzedawała mieszkanie, ze to wielka oszczędność czasu ale co do nerwów z biurami to jak się podpisuje umowy z kilkoma biurami to nic dziwnego, że nie angażują się aż tak bardzo skoro mają świadomość ze kilka lub kilkanaście innych biur też ma tą sama ofertę lepiej z jednym skutecznym biurem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drwięga nieruchomości.Odradzam.Próbowano mnie oszukać.Młody cwaniaczek,który tylko czeka na głupiego co da ściągnąć z siebie prowizje.Ludzie biura nieruchomości to zwykła banda zwykłych,prostych darmozjadów,za nic brać pieniądze!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam emerson. Brak profesjonalizmu, tragiczne podejscie do klijenta
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Pośrednicy i zarządcy

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (93 odpowiedzi)

witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości: znalazłem...

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

do góry