Widok

Opinie o salach weselnych

Wesele Temat dostępny też na forum:
Rozważam zrobienia wesela w kilku miejscach, na razie na mojej liście zostało 5 obiektów. Czy możecie się podzielić opiniami na ich temat? Miał ktoś może tam wyprawiane wesele?

1) Hotel Otomin
2) Restauracja Moja Weranda
3) Restauracja Nordowi Mol
4) Chata pod Sokołem w Straszynie
5) Zielona Brama w Przywidzu

A może polecicie jeszcze coś innego ciekawego? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sala Aura w Rębiechowie
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dwa lokale, na których byłam na zachwycających weselach. Pierwszy to ADLER w Zgorzałem/ k Stężycy-----wesele warte każdych pieniędzy- mega jedzenie, atrakcje w postaci cudownych widoków oraz znakomite warunki noclegowe. Drugi to Cedrowy Dworek w Cedrach Wlk. Wspaniałe miejsce i doskonałe jedzenie, a już torty i lody to mistrzostwo świata. Nie polecam ośrodka ROMA Łapalice- byłam na wesele i widziałam stresy młodej pary ...żenada.....szkoda nerwów i kasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zielona brama- piękna sala, ale z wesela wróciliśmy głodni na maxa. dla kilku osób zabrakło jedzenia. serio. porażka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry