Rok temu nabyłem samochód marki peugeot 407 1.8 w benzynie 85 kw, jak zawsze pierwsze co robi się po zakupie wymieniłem rozrząd w zakładzie auto-majster na kieleckiej w Gdańsku. Po wymianie samochód pracował jak traktor do tego omal nie przegrzałem silnika gdyż nie odpowietrzono mi układu chłodzenia po wymianie pompy wody. Rozrząd został fatalnie ustawiony, zapewne na pałę przy pomocy mazaka zamiast blokad i od zakładu do zakładu oddawałem samochód by pousuwali mi dręczące samochód usterki a jedną z nich było co jakiś czas zapalający się komunikat błędu esp. W innym zakładzie (Partscub) wymieniono wiązkę od esp a problem pozostał, kiedy przyszedłem z reklamacją kazali mi aktualizować oprogramowanie. Zniechęcony tymi wszystkimi niby mechanikami trafiłem przez przypadek do EDCservise, co było niczym wygrana na loterii. Pan Rafał poskładał mój samochód do kupy, to prawdziwy profesjonalista, który używa profesjonalnych narzędzi. Rozrząd idealnie ustawiony, silnik uszczelniony a esp działa jak należy. Pierwszy uczciwi mechanik z jakim miałem do czynienia dlatego jeśli macie jakiś problem z waszym samochodem, to nie dajcie się nabierać innym, bo w EDC zadbają o wasz samochód najlepiej.