Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pelny profesionalizm wątek zamknięty Avensis 2.0 d4d. Nowe mapowanie sterowników na hamowni. Po usłudze 160 koni i...
~Maciej Kornowicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Zdecydowanie Polecam hamownie wątek zamknięty Jako jedyni potrafili na prawdę dobrze wystroić Skode Silnik 1.4 TSI
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 stycznia 2019

Naprawa klimatyzacji wątek zamknięty Mieszkam za Pruszczem Gdańskim, czyli mam do tego serwisu daleko, ale mimo to...
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

SUPER wątek zamknięty serwis godny zaufania, profesjonalizm to domena tego serwisu. Pan Rafał zna...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

podnoszenie mocy wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, proces hamowania i wykonywania pomiarów szybki, sprawny...
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2018

Polecam chip tuning z profesjonalną hamownią wątek zamknięty Muszę powiedzieć że sprawność mojego Audi A4 2.0TDI po chip tuningu w EDC...
~Krystian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2018

. wątek zamknięty W Warsztacie EDC Service wymieniałem uszkodzoną turbosprężarkę i robiłem...
~Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Znakomity warsztat wątek zamknięty Wreszcie jakiś godny zaufania i polecenia warsztat . Miałem dość poważny...
~Mateusz Wielgat
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Super Warsztat wątek zamknięty Oddałam swoje autko do wymiany sprzęgła z dwumasa oraz rozrządu. Mechanik...
~Martyna Szumska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Power OK wątek zamknięty Zdecydowanie polecam zakład . Jako jedni potrafili zestroić Nissana GTR ....
~John Jaroszewicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Warsztat godny polecenia wątek zamknięty Pan Rafał zna się jak mało kto na elektronice samochodowej. Korzystałem z...
~Ignacy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Opis sytuacji z samochodem Peugeot 407 wątek zamknięty Rok temu nabyłem samochód marki peugeot 407 1.8 w benzynie 85 kw, jak zawsze...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

Bardzo dobry warsztat! wątek zamknięty Solidny warsztat, fachowa obsługa, człowiek zna się na tym co robi! Miałem...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Dobra cena i dobra jakość wątek zamknięty Jestem z Warszawy, przyjechałem z rodziną na morze, nagłe przestał mi...
~Andrzej Zbyszek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Bardzo dobre wrażenie wątek zamknięty Po remoncie elektroniki w EDC, samochód pali 20% mniej! Mi już się opłacił...
~Zbigniew Tomaszewski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Terminowo i fachowo wątek zamknięty Super, przyjechałam z koleżankami i rewelacja. Remontowali samochód szybko,...
~Monika Hardziej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Warsztat, godny zaufania! wątek zamknięty Tu są Fachowcy!! W mojej Audi TT 2014 roku zepsuła się klimatyzacja,...
~Agata Rzeplińska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Dobry zakład Jako jedyni potrafili zlokalizować usterkę niedziałającej...
~Edward
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Świetny fachowiec od elektroniki i elektryki wątek zamknięty Polecam ten warsztat, jako jedyny odszedł do usterki klimatyzacji w...
~Super kierowca
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Klima wątek zamknięty Polecam zakład Drogi ale dobry
~Roman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry