Widok

Opłaty za wejście do domu Bożego.

Przeraża mnie fakt abym musiał płacić za wejście do domu Bożego. Nie w taki sposób mnie wychowano i nie w taki uczono!
Bazylika Mariacka jako zabytek w swej klasie na pewno dostaje fundusze na utrzymanie.
Świat zwariował i strąca mi sen z powiek aby za wejście i modlitwę musiałbym wykupić bilet za 4 zł.
Moja ocena
atrakcyjność: 6
 
stan utrzymania: 3
 
lokalizacja: 6
 
ocena ogólna: 4
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
za wejście na modlitwę - w czasie mszy nie płacisz. za zwiedzanie - plątanie się z aparatem i robienie zdęć tak. logiczne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Za zwiedzanie z opłata,to jak w Krakowie, powinno być osobne wejście. Ja chciałam zmówić koronkę o 15 i "mila" Pani krzyczała za mną, że muszę zapłacić za wejście. Na nic zdało się tłumaczenie, że ja nie zwiedzam. Na szczęście w Gdańsku nie brak Kościołów. Ten będę omijać z daleka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jak chcę się pomodlić w ciszy, w momencie kiedy akurat nie ma mszy? dla mnie to nie jest logiczne, że za to też trzeba zapłacić. Kraków znalazł rowiązanie w postaci dwóch oddzielnych wejść. Tu biskupowi jeszcze mało na tacę dają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do muzeum też płacisz, a na mszę wchodzisz za darmo. W Wenecji też trzeba było zapłacić za obejrzenie kaplic w św. Marku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wierzę.................. to za wejście do kościoła klechy już kasę biorą?? Dobrze że przestałam tam chodzić!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry