Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - opinia wątek zamknięty Przepraszam, że będzie laurka, ale mam jak najlepsze wrażenia po skorzystaniu...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 marca 2021

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Wymiana opon z wyważeniem bez jakichkolwiek zastrzeżeń,...
~Wac
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2019

różne czynności obsługowe wątek zamknięty Od kilku lat korzystam z usług OPONEXU - różnych, przede wszystkim okesowych...
~aa, volvo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Wyważanie wątek zamknięty Szybko, sprawie, dokładnie i profesjonalnie! Polecam, wszystkim!
~Karol
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Serwis mobilny, usługi stacjonarne - polecam ! wątek zamknięty Obwodnica Trójmiasta, 01 w nocy, drugi kapeć w ciągu dnia po przejechaniu...
~Victoria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 grudnia 2017

Petarda wątek zamknięty Miło, sympatycznie, szybko, profesjonalnie.
~TGW
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Super firma wątek zamknięty Świetna obsługa, wysoki poziom wykonywanych usług
~Keramak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Gorąco Polecam! wątek zamknięty Do Oponex-u udałem się na naprawę mocno krzywej felgi i jestem bardzo...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Spóźniony Won wątek zamknięty Wykupiłam grupon po umówieniu się pojechałam do firmy bardzo trudno trafić,...
user_138019121402
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

Najlepsza wulkanizacja w Trójmieście wątek zamknięty Usługa regeneracji felg wykonana profesjonalnie i szybko. Duży plus za bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Pełne zadowolenie wątek zamknięty Profesjonalizm , wiedza pana Tomka w dziedzinie klimatyzacji na bardzo...
~MariuszVolvoS80
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 maja 2015

Wymiana opon wątek zamknięty Szybko, sprawnie, w miłym towarzystwie. Już kiedyś wymieniałam w tym...
~Lidia K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

wymiana opon wątek zamknięty Byłem na wymianie opon w tym warsztacie i jestem pod wielkim wrażeniem...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

Regeneracja felg 17" wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażaniem regeneracji felg, klasa. Polecam jak najbardziej :)
~Jakub
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

Prostowanie felg stalowych 13 wątek zamknięty Bardzo dziękuję za profesjonalną i uprzejmą obsługę a zwłaszcza za piękne...
~Kocio
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

Najlepsi w mieście wątek zamknięty Byłam na wymianie opon. Profesjonalne maszyny, wysoka jakość za przystępną...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

KLIMATYZACJA wątek zamknięty Zakupiłem na Grupperze kupon za 39 zł za kontrolę szczelności+ napełnienie...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

klimatyzacja wątek zamknięty nabyłem kupon z gruponu za 49zł. za pełen sezonowy pakiet klimatyzacj...
~Merc 220
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

S U P E R! wątek zamknięty Wysoki profesjonalizm i fachowość za każdym razem! Polecam każdemu!
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Najlepszy warsztat w Gdyni wątek zamknięty Najlepszy warsztat w Gdyni! od kilku sezonów wymieniam opony w firmie Oponex...
~Radek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

41

wątków

do góry