Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Edyta - opinia Bardzo duży wybór ram, fachowe doradztwo. Wykonanie usługi to prawdziwy...
~Edyta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 maja 2023

Joanna - opinia wątek zamknięty Świetny fachowiec, bardzo dobrze dobiera ramę do obrazu czy zdjęcia. Jestem...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 września 2021

eL - opinia wątek zamknięty Bardzo fachowa pomoc, doświadczenie i realizacja bez zarzutu. Dziękuję!
~eL
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 września 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście do tematu. Super doradztwo. Na pewno jeszcze nie raz...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Polecam usługi Pana Rafała. Profesjonalne doradztwo, mistrzowskie wykonanie,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 września 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Obrazy oprawione fachowo przez p. Rafała uzyskały dodatkowego blasku. Usługa...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 września 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Dobór ram jest bardzo profesjonalny i z korzyścią dla obiektu oprawionego.
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 września 2021

Martys - opinia wątek zamknięty Pan Rafał jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Fachowo dobiera ramy do...
~Martys
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 września 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Super wykonanie, sprawna realizacja, dobry kontakt.
~Patryk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 września 2021

Profesjonalizm w pełnym wymiarze wątek zamknięty Profesjonalna oprawa obrazów. Pan Rafał potrafi bardzo dobrze dobrać ramę do...
~Marianna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

fachowa usługa wątek zamknięty Skorzystałam z usług firmy pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Obraz...
~A.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

Profesjonalna oprawa obrazów wątek zamknięty Profesjonalna oprawa obrazów Bardzo polecam ten zakład...
~Tyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 grudnia 2009

Fachowiec w każdym calu !!! Takich rzemieślników nam brakuje. wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałem z usług Pana Rafała Jakimowicza. Oprawił mi już...
~lisek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

13

wątków

do góry