Opti taxi

Taxi

Gdańsk, Partyzantów 76

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - ocena W czwartek kierowca chciał mnie wieźć okrężną drogą na starówkę. W piątek...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 stycznia 2024

Sebastian - ocena Tragedia. !!! Specjalnie zamawiałem rano żeby o 19 mieć taxi i na spokojnie...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 września 2023

Anna - opinia Polecam gorąco firmę opti taxi.Punktualni bardzo sympatyczni kierowcy i super...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 19 sierpnia 2023

Pasażerka - opinia Samochód bardzo czysty, pachnący granatowa KIA GA820GA. Kierowca znający...
~Pasażerka
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 lipca 2023

djviwaldi - opinia Polecam ta korporacje od pewnego czasu korzystam z ich usług, Z góry wiem za...
~djviwaldi
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 lipca 2023

djviwaldi - opinia Polecam ta korporacje od pewnego czasu korzystam z ich usług, Z góry wiem za...
~djviwaldi
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 lipca 2023

Alicja - opinia Zamowilam taxi u konkurencji a przyjechala biala Toyota Prius w zielonych...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 marca 2023

liczi - opinia 9.02. zamówiłam taksówkę standard ze szpitala do domu, niecałe 7 km. Kwota...
~liczi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

magda - opinia Szybka realizacja zamówienia,cena znana z góry , wszystko ok
~magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Ania - opinia Bardzo wysoko oceniam kierowce ktory nas dzisiaj wiozl Fiatem Tipo na...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 stycznia 2023

Jacek - opinia W dniu 25.06.zamówiłem kurs, na następny dzień, z hotelu Radisson w Gdańsku...
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 czerwca 2022

Magdalena Ewa - opinia wątek zamknięty Masakra. Wolą obsługiwać pijanych niż potrzebujących. Zwierzolubni omijamy...
~Magdalena Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 stycznia 2022

Karol - opinia wątek zamknięty bardzo długi czas oczekiwania, auto w kiepskim stanie, nawet jak za tą cenę...
~Karol
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2019

Bartek - opinia wątek zamknięty Skorzystałem raz i podziękuję za więcej. Zamówienie przez telefon dramat,...
~Bartek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

joanna - opinia wątek zamknięty nr boczny taxi 34. Bardzo miły kierowca , był na czas.
~joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 września 2020

Roman - opinia wątek zamknięty Ostatni korzystałem z firmy Opti przyjechali na czas kierowca miły ceny ok...
~Roman
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2020

Mariusz - opinia wątek zamknięty Polecam zakupy zrobione bez problemu i dostarczone pod drzwi
~Mariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Super auto wątek zamknięty Błyskawiczny dojazd . Super obsługa
~Niko
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Miła obsługa i szybka podróż. Gdyby nie Pan z Opti nie zdążyłbym na swoj lot....
~Adrian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lutego 2019

Super wątek zamknięty Jestem zadowolony ze współpracy, bardzo polecam
~Arek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lutego 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry