Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna Kurowska - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i rzetelna firma, potrafią odpowiedzieć na każde...
~Joanna Kurowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Paulina - opinia wątek zamknięty Szeroka oferta i szybka pomoc na zadawane pytania i problemy. Rzetelna firma....
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

biuro wątek zamknięty Z usług biura korzystam od kilku lat ,pomogli mi w każdej sytuacji z jaką...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

Świetna firma!! wątek zamknięty Polecam, współpracuje z biurem juz dłuzszy czas, wszystko wykonane tak jak...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

Super wątek zamknięty Pani Justyna wie co robi, ma duza wiedze. Widac zaangazowanie w prace no i...
~Lila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 września 2019

Andrzej wątek zamknięty Sytuacja zmusiła mnie do zmiany biura rachunkowego ze względu na błędy...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Spokój i wygoda wątek zamknięty Polecam. Współpracuje już ponad 2 lata. Nie muszę się niczym przejmować....
~Ulubiony klient Rafał D.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

xyz - opinia wątek zamknięty mogę polecić Panią Justynę z czystym sumieniem.
~xyz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

W dobrych rękach wątek zamknięty Moja księgowość jest w dobrych rękach i mogę spać spokojnie. Na Panią Justynę...
~Zadowolony niezmiennie
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

klient - opinia wątek zamknięty Polecam, bo panie są bardzo miłe i rzetelnie wykonują powierzone obowiązki....
~klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

Michał Stryjewski - opinia wątek zamknięty Biuro rachunkowe, które polecam każdemu - szybka i rzeczowa pomoc wraz z...
~Michał Stryjewski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

Mariusz - opinia wątek zamknięty Na pani Justynie można polegać.
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry