Optyk Pryzmat

Salony optyczne

Pruszcz Gdański, Henryka Arctowskiego 2/12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata - opinia Profesjonalna i szybka regulacja okularów do tego bardzo miła obsługa...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 4 sierpnia 2023

MB - opinia Okulary wykonane w omówionym czasie. Profesjonalna i miła obługa. Zakres cen...
~MB
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lipca 2022

Salon godny polecenia wątek zamknięty Kolejny zakup w tym samym miejscu. Niezmiennie od wielu lat bardzo miła i...
~MacZ
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

W końcu wątek zamknięty Jeżdżenie dniami po trójmiejskich optykach opłaciło się trafieniem do...
~Sławek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Stanowczo odradzam, nie informuja klienta o wszystkim, a następnie wypierają...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Bardzo dobra obłsuga i punkt wątek zamknięty Od kilku lat wraz z żoną korzystamy z usług tego punktu. Wcześniej...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Bardzo solidny ,bardzo fachowy,polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam ten optyk.Bardzo solidny,fachowy uprzejma obsługa.Bardzo...
~mizera
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Bardzo dobry optyk wątek zamknięty Szczerze polecam ten salon. Obsługa bardzo miła i życzliwa. Oprócz...
~abbey
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Zła obsługa wątek zamknięty Zamówiłam okulary za ponad 3 tys zł, zapłaciłam góry. Miałam czekać do 5 dni...
~VK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

Katarzyna Krawczuk - opinia wątek zamknięty profesjonalisci , zawsze do klienta, elegancko . taki serwis i personel...
~Katarzyna Krawczuk
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

Brak zaangazowania wątek zamknięty Zamówiłam naprawę okularów w czerwcu, zotałam poinformowana, że po dwóch...
~Anna S.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

Bardzo dobry optyk wątek zamknięty Jestem zadowolona z obsługi: mili ludzie, fachowo doradzili, drogo nie...
~AiNa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

Jestem zadowolona z usług. wątek zamknięty Jestem zadowolona z usług.
~Kaja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry