Optyk Przymorze

Salony optyczne

Gdańsk, Opolska 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adriani - opinia Obsługa salonu jest absolutnie perfekcyjna.Wysoka kultura i pełny...
~Adriani
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 12 czerwca 2023

Ania - opinia Są najlepsi. Obsługa i kompetencje na najwyższym poziomie.
~Ania
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 1 czerwca 2023

Rafał - opinia Co tu dużo pisać. Jeśli jesteś z Gdańska to nie ma sensu szukać innego...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 maja 2022

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Skorzystałem z Państwa usług sugerując się opiniami w Internecie i się nie...
~Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 marca 2019

Poszedłem za namową żony i nie zawiodłem się! wątek zamknięty Od wszelkiej maści okulistów czy też dentystów raczej stronię, ale kilka dni...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lutego 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bardzo miła, profesjonalna obsługa, przystępne ceny
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 stycznia 2019

Najlepsi w Europie wątek zamknięty Robiłem okulary najwięcej w Szwecji ale tu jestem najbardziej zadowolony....
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Naprawde Godny Polecenia wątek zamknięty Witam rzadko wystawiam pozytywną opinie ale tutaj muszę bo naprawdę bardzo...
~Darek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

SUPER OPTYK!!!!!! wątek zamknięty Świetna obsługa - Pani w sklepie bardzo pomocna i zarazem wyrozumiała,...
~Przemek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Polecam ten zakład wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi i usługi, którą wykonano dla mnie.
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Najlepszy Optyk!!! wątek zamknięty Zacznę od podkreślenia fenomenalnej postaci Pana, który tam pracuje. Sprawił...
~Honorata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Super optyk .Polecam sedecznie wątek zamknięty Po raz drugi wyszłam bardzo zadowolona.Miła i profesjonalna obsługa co nie...
~Aleksandra R
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, szybki termin wykonania i bardzo dobry kontakt. Futerał...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Polecam za fachowość i terminowość wątek zamknięty Trafiłam przez przypadek, zakład zlokalizowany niepozornie w sypialni...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 maja 2016

Polecam! Polecam! Polecam! Oraz dziękuję :-) wątek zamknięty Tak jak w nagłówku, mam ogromną przyjemność podziękować Pani Kasi za...
~Grażyna J.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty To od niedawna mój lubiony salon optyczny. Trafiłam na Opolską za namową...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Rewelacyjny optyk wątek zamknięty Gorąco polecam ten właśnie salon optyczny. Profesjonalna obsługa, bardzo...
~KB
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

"Najlepszy optyk w mieście!!!" :-) wątek zamknięty Tak jak w tytule! Od wielu lat korzystam z usług optycznych i nareszcie...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

wreszcie solidna firma wątek zamknięty Bardzo miło mi wypowiedzieć się w kwestii profesjonalizmu i solidności W...
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

Optyk Przymorze Opolska wątek zamknięty Okulary noszę od wielu lat ale nigdy dotychczas nie spotkałam się z tak...
~Barbara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry