Optyk, optometrysta

Salony optyczne

Gdańsk, Stągiewna 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wymiana szkieł w okularach korekcyjnych wątek zamknięty Sprawnie i w miłej atmosferze. Dodatkowo przy okazji wymiany szkieł zostały...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

Doskonała, profesjonalna obsługa! polecam! wątek zamknięty dokładne i profesjonalnie badanie wzroku, bardzo sympatyczna obsługa i miła...
~Marta z Gdańska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2013

Wspaniały dobór soczewek. wątek zamknięty Byłem tam dobierać soczewki. Jestem bardzo zadowolony, wszystko poszło sprawnie.
~Filip
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Cała moja rodzina zamawia okulary tylko w tym salonie wątek zamknięty Dobre i cierpliwe badanie wzroku i dobieranie okularów - nawet u osoby z...
~Paweł_Ch.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 maja 2012

Doskonała , profesjonalna obsługa. wątek zamknięty Badanie wzroku na doskonałym sprzęcie.Duży wybór opraw i szkieł.Szybkie...
~M.S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2011

Bez konkurencji wątek zamknięty Na 3 pary pary okularów które miałem w życiu 2 zrobiłem właśnie w salonie na...
~vonjanoloff
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2009

Rewelacja wątek zamknięty Chodziłem po całym gdańsku by pierwszy raz kupić soczewki. To się oczywiście...
~Maciek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 października 2008

Super optyk! wątek zamknięty Świetny w pełni profesjonalny dobór okularów i soczewek kontaktowych,a...
~Agnieszka Stefaniak
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 lutego 2008

chyba najtańsze okulary w centrum..... wątek zamknięty chyba najtańsze okulary w centrum.....
~remek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
9

postów

9

wątków

do góry