OrchiDental

Ortodonci Stomatolodzy Medycyna estetyczna

Gdańsk, Marcina Dragana 15B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - ocena Gorąco polecam! w szczególności Panią Anie- Higienistkę, cudowna kobieta,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

Agata - opinia Polecam bardzo serdecznie! Doktor Asia jest przede wszystkim cierpliwą,...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 września 2022

Paweł Nowak - opinia Bardzo profesjonalne podejście, leczenie bez bólu, uśmiechnięty personel,...
~Paweł Nowak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 sierpnia 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam. Ortodoncja na wysokim poziomie. Jestem zadowolona z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 grudnia 2020

Bardzo polecam! wątek zamknięty Przede wszystkim za profesjonalną obsługę oraz indywidualnie dostosowany plan...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Bardzo miło i przyjemnie wątek zamknięty Znajoma poleciła mi ten gabinet. Robiłem sobie aparat. Przesympatyczna Pani...
~Szymon
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Polecam wątek zamknięty Super obsługa i przystępne ceny. Gorąco polecam
~Julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Polecam! wątek zamknięty Polecam ten gabinet, zarowno stomatologia I ortodoncja na wysokim poziomie....
~Pacjent
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam! Jakość usług na najwyższym poziomie. Bardzo indywidualne podejście...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

Super! wątek zamknięty Przemiła atmosfera. Panie są profesjonalne i robią wszystko, żeby ratować to...
~Miłka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Bardzo profesjonalnie wątek zamknięty Byłem razem z żoną i muszę pochwalić wbrew poprzednim opiniom. Bardzo miła...
~Smiths
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 maja 2013

SUPER wątek zamknięty Wykupiłam scaling i piaskowanie na groupon.pl Jestem bardzo zadowolona. Mam...
~j..36
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 maja 2013

BARDZO DOBRZE:) wątek zamknięty Wykupiłam scaling, piaskowanie i fluoryzację w ramach Grouponu. Jestem bardzo...
~T27
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry