Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jacek - ocena Profesjonalne podejście do klienta oraz całej transakcji, sprzedaż mieszkania...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 5 stycznia 2024

Wiktor - ocena W sierpniu tego roku wynająłem lokal usługowy za pośrednictwem agencji,...
~Wiktor
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 26 października 2023

Ziemowit - ocena Szczerze polecam Agencje Orfin. Zakup mieszkania przebiegł bez żadnych...
~Ziemowit
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 października 2023

Magdalena - ocena Jestem z firmą Orfin Nieruchomości już od 2004 roku, za ich pośrednictwem...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 5 października 2023

Antoni - opinia Bardzo serdecznie polecam współpracę z Panią Joanną! Kontrahenci zwykle...
~Antoni
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2023

Karolina Ch. - opinia Profesjonalna i konkretna obsługa przy sprzedaży domu. Dziękuję Pani Asi Kar...
~Karolina Ch.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2023

Dorota Mirska - opinia Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Polecam każdemu kto chce kupić lub...
~Dorota Mirska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 listopada 2022

Julia - opinia Serdecznie polecam usługi Agencji Orfin Nieruchoomości. Za pośrednictwem Pani...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 października 2022

Maciej - opinia wątek zamknięty Współpracuje z Agencja od kilkunastu lat. Zawsze solidnie profesjonalna obsluga
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2022

Estera - opinia wątek zamknięty Z Agencją Orfin znalazłam dogodny lokal. Pani Asia, która zajmowała się mną...
~Estera
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 września 2022

Tomek - opinia wątek zamknięty Fachowa, bezpieczna agencja :) czyli moje nowe mieszkanie
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 maja 2022

T - opinia wątek zamknięty Polecam za bezzwłoczną prezentację mieszkania na wynajem i równie szybkie...
~T
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

OlaD - opinia wątek zamknięty Polecamy Pana Tomka. Wynajął nasze mieszkanie bardzo szybko. Wszystkie...
~OlaD
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 listopada 2021

Maurycy - opinia wątek zamknięty Zakupiłem swój apartament dwa tygodnie temu za pośrednictwem biura Orfin...
~Maurycy
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 listopada 2021

Antoni - opinia wątek zamknięty Mieszkam za granicą zleciłem sprzedaż mieszkania, usługa wykonana perfekcyjnie.
~Antoni
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Janusz - opinia wątek zamknięty Mimo masy pracy i skomplikowanej transakcji Pani Lidia przeprowadziła całość...
~Janusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług agencji Orfin. W szczególności...
~Ewa Szymańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2016

Posrednictwo w sprzedazy mieszkania. wątek zamknięty Bardzo profesjonalna pomoc ze strony pracownikow jak i wlasciciela...
~Dorota Zyla
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Wynajem wątek zamknięty Pośrednictwo w wynajmie mieszkania bardzo skuteczne.
~J.Złotoś
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2015

Zakup mieszkania wątek zamknięty Szukałem apartamentu i biura do obsługi, znajomi polecili mi agencję Orfin,...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry