Widok

Orgasm control

Czy ktoś moze używal żelu albo sprayu orgasm control na przedłużenie stosunku? Pytam się bo chciałabym kupić dla mojego faceta bo ten ma problem z kontrolowaniem wytrysku, mam wrażenie, ze z wiekiem jest coraz gorzej bo jak się podnieci to potrafi skończyć kilka sekund. I mi to nie wystarcza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponoć Grodzki jego widok przedłuża
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja koleżanka dla swojego męża kupuje delay spray pobobno pomaga ale sama nie sprawdzałam ;)
https://delove.pl/delay-spray-50ml-p-3879.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jak dla mnie zbawienie. Od zawsze byłem krótkodystansowcem Mnie to nie zaspokajało, partnerki również nie. Bo jak tutaj zaspokoic kobiete jak kończy się w 3 sekundy i w kilka ruchów jak sie mocno podnieciłem. . Ogólnie na pocztku brałem tabletki orgasm control, potem przerzuciłem się na spray bo podobnie działa i jest jednocześnie tańszy i wygodniejszy ( nie trzeba tak myśleć jak o tabletkach). Szkoda tylko , że nie jest dostępny w sklepach stacjonarnych w 3 city.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ja raz widziałem chyba w aptece ale spray ten zamawiam przez neta bo jest wygodniej. Ogólnie niezły środek bo u mnie długość stosunku zwiększyła sie z 5 minut do 15 minut. NIby niewiele ale jest przyjemniej. Trzeba na pewno pamiętać aby od razu się nie zabierać do seksu ale troche poczekać bo wtedy substancja się wchłonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak spray ale tabletki orgasm control są na wagę złota. Miałem problem, po tygodniu brania tabletek problem praktycznie zniknął. Nigdy nie mogłem tak długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Też brałem tabletki, ogólnie są niezłe, chociaz samodzielnie trzeba dobrac sobie dawkę. Na opakowaniu jest napisane aby brać po 2-4 tabletek dziennie mi wystarczyła w sumie jedna tabletka aby zobaczyć róznicę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jak dla mnie zarąbisty środek jeśli mogę się tak wyrazić. Działa w kilka minut i można jechać nawet pól godziny. Tylko polecam nie nadużywac na początku zbyt dużo bo jak użyjesz zbyt dużo to Ci całkiem znieczuli wacka i potem będziesz mógł dziabać z pół godziny i nie skończysz. Wystarczy jeden czy dwa psiknięcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuj śmiało spray. Bardzo mocne i szybkie działanie. Ma w sobie spray znieczulający. Coś jak ten płyn w gumce na przedłużenie stosunku ale jest przyjemniej bo nie ma pomiędzy Tobą a facetem bariery.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po dwóch tygodniach stosowania trudno jest zobaczyć efekty w przypadku tabletek Orgasm control bo trzeba je brać minimum 3 tygodnie aby zobaczyć. Poza tym duzo tutaj zależy od organizmu bo jedna osoba odczuje efekt o wiele szybciej, druga osoba musi dłużej na ten efekt poczekać. U mnie tabletki pomogły, chociaz obecnie wolę wspomagać się sprayem orgasm control, chusteczki równeiż mam ale na wypadek nagłej sytuacji ( mam jedna w portfelu).
Może dobrze byłoby kupić sobie spray? Jest mocniejszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie biorę te tabletki ale zastanawiam się ile mogę je ogólnie brać... Czy tabletki nie mają efektów ubocznych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mają i to żadnych, są to ziołowe, przynajmniej sam u siebie nie widziałem. Powinny pomóc o ile nie jest to silny problem z hormonami czy inny problem zdrowotny. Widze jednak, ze autor ma raczej poważniejsze problemy które toczą się od wielu lat. Tak wiec jeśli preparaty bez recepty nie pomagaja to faktycznie najlepszym rozwiązaniem będzie zapisanie się do lekarza seksuologa (dziwię się, że nie był u lekarza wcześniej).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Gdzie lepiej zrobić okulary? (72 odpowiedzi)

J.w. Zastanawiam sie pomiędzy Vision Express a Centrum okulistycznym OPTIMUM na chełmie...może...

operacja żylaków-gdzie, u kogo, czy pomogła? (137 odpowiedzi)

Mam coraz bardziej widoczne żylaki, zwłaszcza na lewej nodze, zaczynają mi puchnąć nogi, często...

Cum on jakie opinie (10 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

do góry