Odpowiadasz na:

Re: Orlex

popieram may tez mieszkamy na tym osiedlu i jesteśmy bardzo zadowoleni!!!!

popieram may tez mieszkamy na tym osiedlu i jesteśmy bardzo zadowoleni!!!!

zobacz wątek
17 lat temu
~kinka

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry