Widok

Ortodonta Gdańsk

Może zna ktoś dobrego ortodonte na terenie Gdańska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
umówiłam się na konsultację do tego
http://www.ortodonta.freehost.pl/index.htm a tu więcej opinii

http://www.znanylekarz.pl/8700/gabinet-ortodontyczny-czajkowski-andrzej/ortodonta/gdansk

ale dopiero po 5 sierpnia będę mogła wyrazić swoje zdanie, pierwsza wizyta konsultacyjna 70 zł, zrobienie wycisku szczęk 50 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodziłam do dr Marzena Mokwa-Krupowies, przyjmuje w gdańsku na Tetmajera to jest, boczna od Wita Stwosza, jak jedzie tramwaj do Oliwy to za uniwerkiem. Cen nie pamiętam, bo jestem juz prawie 2 lata po zdjeciu aparatu. gorąco polecam ta Panią- jest świetnyą specjalistka i miłą osoba.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie wiem-ja jestem mega zadowolona z wyników, ale każdy może mieć inne zdanie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umówiłam się Aniu tam gdzie ty,ale dopiero na 10 sierpnia.Więc daj znać jak wrażenia po konsultacji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok :), ja już byłam u 2 ortodontów ale do 3 razy sztuka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znalazłam jeszcze kilka opinii

http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/9326/Andrzej-Czajkowski/ortodonta/Gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Zdrowy Usmiech na Jaśkowej Dolinie.. koszty jak wszędzie ale to był mój pierwszy wybór i nie żałuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
giga jestem po konsultacji, lekarze konkretni, wyjaśnili wszystkie moje wątpliwości, leczenie ok 2lat, ceny łuków zależne od modelu bodajże 2200, 2800, 3200, koszt wizyty z 1 łukiem 100zł, z 2ma- 150zł, pierwsza wizyta konsultacyjna 70zł, a wycisk szczęk 50zł,

pozdrawiam:)

p.s. mam nadzieję, że będziesz równie zadowolona jak ja:), czekam na relacje;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze,nie poszłam na wizyte bo dziecka nie miałam z kim zostawić... pon jeszcze raz się umówię :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Czajkowski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam , też poszukuję dobrego ortodonty który naprawi szkody po innym . zastanawiam się miedzy curodental, LEK.DENT. JUSTYNA HOROSZKO-CZAPLA a klinika zdrowego uśmiechu we wrzeszczu na jaskowej dolinie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam prawdziwych specjalistów, czyli dr Słomińska, który jest Kierownikiem Katedry Ortodoncji na Akademii, lub Marcin Niekra
Tam trafiają tylko trudne przypadki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat tych omijać szerokim łukiem! Niestety ja tego nie zrobilam i.żałuję. Polecam poczytać w necie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Którego wybrałaś?:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja korzystałam z pomocy dr Iwony Gnach-Olejniczak:) Dobrze dobrała mi aparat ortodontyczny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co to znaczy że aparat jest "dobrze dobrany" troszkę się tym interesuje bo chce założyć i przecież (jako mgr inż) zasada pracy i wymuszenia siły na zębie jest taka sama w każdym aparacie. Nie rozumiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super! Tylko, że przyjmuje we Wrocławiu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie sprawdzila się Pani z Dental-Pro. Przesympatyczna, robi świetną robotę :) Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Pytanie zdrowotne (3 odpowiedzi)

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować...

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

do góry