Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata - opinia wątek zamknięty Podłogi mega! Kolejny raz zaufałam firmie i nie zawiodłam się. Polecam...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Kolejny już raz mam przyjemność korzystać z usług Firmy Orzel i z pełnym...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

Polecam! wątek zamknięty Profesjonalnie i terminowo. Dobry kontakt z Panem Markiem z salonu na łódzkiej.
~Pawel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 listopada 2019

Polecam! wątek zamknięty Szukałem podłogi drewnianej w przystępnej cenie do nowego mieszkania. W...
~AO
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 października 2019

Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą orzeł. od pomiarów po montaż...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Współpraca z firmą wzorowa na każdym z etapów realizacji. Szczególne...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

Paulina - opinia wątek zamknięty Według zapewnień sprzedającego wybrana deska dębowa miała okazać się solidnym...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

DRZWI wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona fachową obsługą i doradztwem w firmie ORZEŁ. Duży...
~Helena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

polecam! wątek zamknięty Jestem częstym klientem firmy Orzeł - polecam bardzo - duży wybór drzwi i...
~Marta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

Salon ORZEŁ o/Gdynia wątek zamknięty Ja skorzystałem z oferty drzwi w salonie Orzeł w Gdyni. W końcu ktoś...
~Szymon
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Polecam!! (drzwi wewnętrzne) wątek zamknięty Tak jak myślałam, z drzwi tak jak i z podłogi jestem również zadowolona :)...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Skorzystałam już drugi raz wątek zamknięty Z usług firmy skorzystałam już po raz drugi. Najpierw 3 lata temu na...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Panele Balterio, Sensa wątek zamknięty Bardzo duży wybór paneli, dobrej jakości w przystepnych cenach. Szybka...
~ttt2
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

Drzwi wewnętrzne i zewnetrzne wątek zamknięty Zamówiony kmpl. drzwi firmy PORTA - spory wybór. Realizacja w terminie....
~ttt2
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

POLECAM !!! wątek zamknięty Witam ! Polecam podłogi i montażystów z firmy Orzeł. Montaż szybki i...
~Andrzej I
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

POLECAM ! wątek zamknięty Witam ! Bardzo polecamy współpracę z firmą ORZEŁ, kontakt znakomity, duży...
~Andrzej I
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

Sklep godny polecenia wątek zamknięty Wszystko w najlepszym porządku,miła obsługa znająca się na rzeczy.
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

Polecam, szczdególnie jak się potrzebuje fachwej porady wątek zamknięty Kupiłam w tym sklepie podłogę i jedstem naprawdę zadowolona, bo to pierwszy...
~Pani domu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

super drzwi na zamówienie wątek zamknięty WItam szczególnie polecam drzwi. Jeżeli ma ktoś specjalne życzenie odnośnie...
~Alicja Wurth
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lutego 2011

spory wybór - weseli sprzedawcy wątek zamknięty Ktoś nam kiedyś polecił ten sklep na Ujeścisku i dawno o nim zapomnieliśmy....
~Ala i Marcin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry