Widok

Osiedle Fotoplastykon

Jasień Leszczynowy Staw Temat dostępny też na forum:
Osiedle powstanie w rozwijającej się południowej dzielnicy Gdańska – Rębowie, w spokojnej i zielonej okolicy w otoczeniu wzgórz. Osoby aktywne znajdą tu dla siebie wystarczająco dużo terenów rekreacyjno-sportowych. Lokalizacja sprawia także, że miłośnicy wypoczynku nad wodą lub w lesie mają stąd blisko na Kaszuby.

Usytuowanie osiedla zapewnia też dostęp do punktów usługowych i ...
więcej
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Poczekajcie do końca sprzedaży mieszkań, deweloper przeniesie własność mieszkania na ostatniego lokatora, a nie sprzedane miejsca parkingowe przekaże dla wspólnoty. Wtedy sami ustalicie czynsz za wynajem tych miejsc. Będzie taniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Postawcie płot 4 metrowy wokół osiedla i wejście na przepustki. Będzie spokój.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy was też denerwują te dziadki na hulajnogach dewastują hale ... Jeżdżą nie na swoim osiedlu nawet tu nie mieszkają ... Po ławkach jeżdżą skaczą depczą tecroslinki co zasiali niedługo nic z tego nie będzie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

W B3 na przy skrzynkach jest ogłoszenie że ktoś ma do wynajęcia za 150 zł miejsce naziemne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć, szukam miejsca parkingowego na wynajem w halach B1/2/3 lub naziemnego na dłuższy okres czasu. Czy ktoś coś ma? Pani od której miałam wynająć jednak zmieniła zdanie co do kwoty itp. Tel. 600-005-758
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Licze na wiecej takich opinii i takich sasiadow.Mam odebrac mieszkanie w grudniu 2020.
Mam nadzieje ze bedzie milo i bezpiecznie a na grila i piwo to mozna do pubu wyjsc!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

wynajmę miejsce parkingowe

Wynajmę miejsce parkingowe naziemne na osiedlu usytuowane pomiędzy blokami B1 i B3. Cena 100 zł/m-c. Tel. kontaktowy 503 933 404.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam zwrócił ktoś uwagę na dzisiejsze posprzatanie klatek... Pani która dzisiaj sprzatala w b2 nie wiem czy wogole wyciskala mopa ponieważ płytki wyglądały gorzej niż przed Jej wizytą.. Jedyne co to unosił się przyjemny zapach.. Czy robimy coś z tym?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nam taki układ bardzo służy, bo mamy okno w sypialni od wschodu a w salonie od zachodu, więc słońce przed pracą i po pracy zagląda do domu :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

B2 pasuje do wiaty przy tym małym oczku do odprowadzania wodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Celowo wzięliśmy z mężem mieszkanie na 2 piętrze,jak powiedzieliśmy w biurze jakie są nasze oczekiwania co do położenia mieszkania to dostaliśmy kilka ofert z różnymi układami mieszkań...I tak bardzo się cieszymy że nie wzięliśmy parteru ,jak pokazało życie ( kałuże pod oknami,napewno w przyszłości odbije się na ścianach-grzyb) i tak samo 4 piętro w te upały w mieszkaniu pewnie temperatura kosmiczna...Więc jesteśmy zadowoleni z naszego 2 piętra :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mi podobają się te mieszkania na wylot budynku, z oknami z obu stron. Ktoś ma takie? Zastanawia mnie czy rozkład klatki przy takich mieszkaniach się sprawdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem to nie ma znaczenia, lepiej się skupić na wyborze odpowiadającego Ci rozkładu mieszkania, metrażu itp ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej mieszkańcy! Myślimy poważnie nad mieszkaniem na tym osiedlu. Myślimy nad budynkiem B7 (III p.), ale zastanawiam się też trochę, czy macie jakieś spostrzeżenia co do mieszkania w budynkach w środku lub na skraju osiedla? Chciałabym móc wszystko przewidzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe gdzie na drzwiach jest oferta???,mowa o salonie który jest zrobiony w B1 w mieszkaniu a nie w lokalu usługowym..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę Was o skomentowanie poniższej zapowiedzi (biuro Polnordu, Veidik) - od wczoraj, czyli poniedziałku była zapowiadana znaczna eskalacja czynności wykończeniowych na naszych terenach zielonych oraz prace przy naprawie windy w B2.
Obecnie przebywam w delegacji, ale sprawy Naszego Osiedla nie dają mi spać a szczególnie zapowiedź jednej miłej Pani, że Administracja bardzo boi się zbliżającej się burzy w ten czwartek. Nasza winda nie działa, bo jakby znowu zalało to będzie czysta strata ...
Brzmi dość dziwnie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może coś Ci się nie wysłało albo do złego biura zgłaszałeś? U mnie naprawienie wentylacji łącznie ze zgłoszeniem trwało jakieś 2 tygodnie. Nie wiem skąd Ci się wzięło kilka miesięcy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam w budynku B2 i nigdy nie zauważyłam ani butów ani śmieci na klatce... Problem z zajmowaniem miejsc jest głównie spowodowany przez ludzi przyjeżdżających do żabki.. Osobiście na chwilę obecną mieszka nam się wspaniale i myślę,że sąsiedzi są też w porządku;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raz tylko widzialam buty na klatce swojej w B2 i nic więcej więc proszę nie obrażać całego B2 i robić z nas najgorszych mieszkańców!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

właśnie w b2 jest największy problem. Stawianie butów na wycieraczce smród spoconych stóp cały dzień, zostawianie śmieci przed drzwiami albo na balkonie. Ludzie po prostu robicie z tych bloków Bangladesz. A jak się uwagę zwraca to skaczecie z mordą że " u mnie zawsze tak było" - strach pomyśleć gdzie mieszkaliście wcześniej....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry