Witam, czy ktoś z szanownych forumowiczów może powiedzieć coś więcej o tej inwestycji?
00
~kate
185.244.96.*
(6 lat temu) 25 sierpnia 2019 o 19:34
Cena zakupu nie adekwatna do jakości wykonania, fuszerka na każdym kroku, wszystko z najtańszych materiałów, proponuje popytać mieszkańców bloku 4 i 6.
nie polecam wykonanie najtańszym kosztem po latach wychodzą wszystkie fuszerki wilgoć pleśń na ścianach , pękające ściany jwdnym slowem deweloper do chrzanu