Widok

Osiedle Kameralne Tarasy Reda

Reda Temat dostępny też na forum:
Dzień Dobry Wszystkim,
Czy ktoś z Was zainteresował się osiedlem Kameralne Tarasy w Redzie albo zakupił tam mieszkanie?

Jestem zainteresowany tam mieszkaniem i zastanawiam się czy jest wszystko w porządku z deweloperem i wykonawcą.
Słyszałem dużo o Zaciszu i nie chcę się wpakować w podobne bagno
Na kiedy jest planowany odbiór mieszkań? Napiszcie co wiecie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
odbiór pierwszego etapu czerwiec/lipiec 2023, są opóźnienia na budowie - z oświadczenia dewelopera wynika, że było to spowodowane uzyskaniem reszty pozwoleń od starostwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłem na dniach otwartych. Generalnie opóźnienia na budowie były, aczkolwiek dotyczyły kwestii formalnych - mianowicie kwestii pozwoleń na budowę, tak jak zresztą napisała osoba powyżej. Budowa ruszyła, często bywam w okolicy i widzę robotników na budowie, jakieś materiały. Tak więc wybudowanie to raczej kwestia czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam na dniach otwartych na inwestycji. Nieco się to przeciągnęło, ale wszystko wynikało z załatwień związanych z pozwoleniem, jak już wspomniała osoba powyżej. Aktualnie budowa trwa. Moim zdaniem w Redzie kameralne tarasy to chyba jeden z lepszych wyborów. Najlepsza komunikacja, wylotówka, blisko skm. Sporo zieleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jak wykurzyć mysz ze ściany? (69 odpowiedzi)

Dzień dobry wszystkim! Po kolejnej nieprzespanej nocy postanowiłam napisać o moim problemie....

Kartony do przeprowadzki (15 odpowiedzi)

Skąd najszybciej można wziąć kartony do przeprowadzki? Jakie sklepy maja ich dużo? Może...

budowa domu - koszt (52 odpowiedzi)

Witam, Zamierzam wraz z mężem budować dom w okolicy ok. 50 km od Gdańska. Dom ok. 130 m2 pow....

do góry