Widok
Wujek google podpowiada: http://www.tyszkiewicz.pl/blog/kameralne-banino-domy-na-zamknietym-osiedlu/
IMHO ciężko to nazwać osiedlem... ;)
IMHO ciężko to nazwać osiedlem... ;)
Ma Pan tylko w części wypowiedzi rację.
Działki 155/32, 155/33 oraz 155/11 na których wybudowano lub buduje się budynki osiedla Kameralne obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego nr 01016 opublikowany 21.03.2003 roku.
Zabudowę na w/w terenie obowiązuje Karta Terenu 1/314-03-02/3. Funkcja podstawowa w/w działek to 1MNe oraz 3Mne z liniamy zabudowy według 10.KD oraz 8.ZTT.
Proszę powiedzieć jaka jest powierzchnia ekologicznie czynna dla zabudowanych działek 155/32 i 155/33 oraz projektowana dla działki 155/11?
Wg karty terenu "należy zachować minimalny procent powierzchni ekologicznie czynnej, tj. nieutwardzonej 50% (dotyczy terenów MNe)."
Działki 155/32, 155/33 oraz 155/11 na których wybudowano lub buduje się budynki osiedla Kameralne obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego nr 01016 opublikowany 21.03.2003 roku.
Zabudowę na w/w terenie obowiązuje Karta Terenu 1/314-03-02/3. Funkcja podstawowa w/w działek to 1MNe oraz 3Mne z liniamy zabudowy według 10.KD oraz 8.ZTT.
Proszę powiedzieć jaka jest powierzchnia ekologicznie czynna dla zabudowanych działek 155/32 i 155/33 oraz projektowana dla działki 155/11?
Wg karty terenu "należy zachować minimalny procent powierzchni ekologicznie czynnej, tj. nieutwardzonej 50% (dotyczy terenów MNe)."
Sam wyjdź.ma racje z tym błotem.spojrzcie na swoje uswinione samochody,brudne buty.zal mi zawsze tych idących,a najbardziej dzieci. Choć i tak najważniejsze w tym wszystkim to bezpiecz.na drogach. Tego nie ma.debile jeżdżący pszenna 70 km.tez mi się tu nie podoba,trudno muszę zostać na razie,choć podrastajace dzieci cisna do miasta