Widok

Osiedle Królewskie- Rumia

Po prosze o info o nowobudujacym sie osiedlu w Rumi :)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no wlasnie, ja tez jestem ciekawa czy warto tam kupic mieszkanie? dziwne ze tak malo mieszkan sprzedanych, czy to dlatego ze nie ma tam piwnic? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może dlatego że w Rumi tak ogólnie jest straszna lipa np:

- opłata za przedszkole dla miasta najwyższa w polsce 260zł (a w mediach podają że Gdańsk jest najdroższy 231zł , dla przykładu w Warszawie 127zł)

- nowe osiedla miasto ma w d... np. Semeko Park do dziś nie obsługuję żadne autobus !!!! do najbliższego przystanku jest 20 minut piechotą, a na tym osiedlu jest chyba z 50 bloków

- Królewskie jest bardzo blisko oczyszczalni ścieków, co za tym idzie śmierdzi tam w nocy niesamowicie, ja mieszkam w Janowie i do nas ten smród zalatuje co dopiero na Królewskim

to tylko kilka z przykładów jaka to Rumia jest przyjazna swoim mieszkańcom, a jest dużo gorzej niż się wydaję, ja mieszkam w Rumi 25 lat i jest coraz gorzej, ciągłe kłótnie burmistrza z radą miasta, prywatne interesy rządzących odbijają się na jakości mieszkania

pozdrawiam i życzę szczęścia w szukaniu swojego miejsca do zamieszkanie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
;// czyli odpada...
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś kupił tam mieszkanie????
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, ja kupiłam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
to super ,że ktoś jest :) czy możesz podać maila mam kilka pytań???:)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, beti_101@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki, napisalam:)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest ktoś jeszcze zainteresowany mieszkankami na tym osiedlu??
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ,

Przegladam internet aby uzyskac informacje na temat mieszkan na osiedlu krolewskim.Czy moglabym sie paru rzeczy dowiedziec?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkamy z zona od poczatku na os krolewskim...nie sluchajcie ludzie tych bzdur ktore pisza mali kaszubscy deweloperzy zeby odstraszyc.Udalo im sie to zreszta swietnie niestety. Dlaczego to robia? otoz dlatego ze jakby nagle wszystkie mieszkania sie sprzedaly a jest ich kolo 250 to inni lokalni developerzy poszli by z torbami i nic by sie u nich nie sprzedalo przez minimum rok. Smierdzi z oczyszczalni?! co za BZDRA!!! ludzie maja domy duzo blizej i co u nich pachnie a na krolewskim smierdzi? na krolewskim smierdzi a na janowie zapach bratkow o kornwalii. Po pierwsze nie smierdzi w calej Rumii od lat bo i unia i modyfikacje i przepisy i technologie i srodki nowoczesne. Tak dlugo jak mieszkamy tak dlugo nie moge uwierzyc ze ludzie wierza w takie bzdury. Jakby mialo smierdziec to by smierdzialomwmcalej rumii koniec kropka nie ma Rumia sciany smrodoszczelnej o ile mi wiadomo. Szkoda bonto na prawde fajne miejsce do mieszkania i w fajnym miejscu a przez te bzury zawistnych i interesownych ludzi kolomsie zamyka bo ludzie lubia wierzyc w takie brednie wiec boja sie i nie kupuja wiec mieszkanaia stoja puste a ze stoja puste to prosci ludzie mysla no tak stoja puste to znaczy cos jednak jest nie tak...masakra. Zapytajcie tych co kieszkaja mega jest fajnie i mega porzadnie przede wszystkim ten blok postawiony ci co sie znaja i widzieli jak byl budowany to wiedza o czym mowie. Wczesniej rok wynajmowalismy w Rumia Park- masakra co dziennie poprawki gdzies u kogos u nas sciekajaca woda po szybach od wewnatrz i wilgoc garaze do prawki poszly wszystkie niemal itd itp juz pomijam wyglad obozu w auschwitz. No ale przeciez to semeko kaszubski porzadny developer wiec trza brac od niego a nie jakiegos obcego developere z warszaynczy skierniewic. Obok nas w strone oczyszczalni powstaly jakis czas temu blczki doslownie kilka nie pamietam nazwy teraz w kazdym razie ostatnie dwa stoja tak ze z jednego bloku mozna dotknac niemal drugiego ale tam oczywiscie ńie smierdzi i tam mimo ze jeszcze budowa i syf juz wsjo poszlo na pniu-nie rozumiem czasem naszej kaszubskiej mentalnosci-serio. Aaa i jeszcze jedno nie ma gazu??? tylko indukcja no tak i gdzie problem nie rozumiem to raz a dwa takie sa przepisy unii ze jesli jest w bloku wiecej niz iles tam kieszkan to nie moze byc gazu i koniec kropka. A tak poza tym po co ten gaz niby zeby smierdzial czy wybuchl komus nad nami pod nami czy obok ktoregos dnia? Mamy 60 metrow na samej gorze widok cudny zachod slonca i balkon ktory mam w salonie i z ktorego widok jest mistrzowski. Cisza spokoj komunikacja super bo przystanek pod blokiem itd. Cieplo jestbwiec nie wiem o co chodzi i kto pisze te bzdury bo my nigdy nie grzejemy na full i jest mega przytulnie.W zimie 500 w lecie 250 placimy wiec dokladnie tyle co moj kuzyn z Redy za bardzo podobne mieszkanie. Nigdy nic nie poprawialem kompletnie ńic zadnych rurek jak ktos tu pisze czy czegokolwiek innego zreszta jak wchodzimy ogladac mieszkanie to chyba widzimy czy wsjo ok czy nie i czy stercza jakies rurki jak ktos tu niby mial czy nie stercza-prawda mam racje? Lasy i zielen blisko centrum Rumii tez na nogach. Jedyny jak dla nas minus to brak piwnicy czy czegos w tym stylu jest tylko wspolna komorka lokatorka w miare duz ale jednak wspolna.Chcieli kaszubscy lokalni developerzy zbojkotowac os krolewskie to zbojkotowali i im sie udalo traci na tym rumi traci developer traca ludzie ktorzy juz mieszkaja intraca przede wszystkim ci ktorzy by chetnie kupili ale uwierzyli w stek bzdur zafundowany przez malych miejscowych developerow ktorzy sa jedyni w tej sytuacji ktorzy na tym nie stracili a wrecz odwrotnie ZAROBiLi od i tyle. NIe namawiam nikogo na kupno bo intak pewnie nic to nie da prosze tylko kazdego z Was ktorzy to przeczytaja na przyszlosc wierzcie bardziej swojej intuici wzrokowi i faktom a nie bzdurom z internetu ktore pisza ludzie(firmy) ktore maja w tym interes i nie jest nim wasze dobro tylko ich porfele. Mysle ze dyzo krytycznych wyssanych z palca info pisza tez ludzie ktorzy pomprostu pisza z zawisci i czystej zlosliwosci a w tym my polacy jestesmy swietni. Nie stac mnie to i inny niech nie ma...bardzo polskie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
mieszkam od samego poczatku z zona i coreczka chcesz wiedziec wiecej chetnie napisze ci wszystko co chcesz wiedziec i wszystko co mysle na maila-pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o informację o Osiedlu Królewskim.
Jestem zainteresowana zakupem małego 2 pokojowego mieszkania.
Proszę o informacje dot.czynsszu, akustyki, terminowości i rzetelności usuwania usterek, awarii. Także tego słynnego smrodu.
Na co powinmam zwrócić uwagę. gdy zdecyduję się na zakup.
Pozdrawiam i dziękuję za informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tego co wiem wszystkie mieszkania sie sprzedały, chyba że chcesz kupić w tym pierwszym bloku używane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesli chodzi o nowy blok na Królewkim, to powiem że z zewnątrz wyglada ładnie, dość schludnie ale to wszystko. Dzwi do klatek chyba z odzysku, wiecznie psujący się zamek w bramie, w mieszkaniu rury na zwnątrz itp...szkoda gadać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

w bloku z 2010 sa jeszcze dostepne mieszkania,niewiele ale sa. Nie wiem jak sytuacja klaruje sie w nowym budynku z tego roku. Jesli chodzi o jakosc mieszkan w bloku z 2010 to istna masakra.. bez cekolowania nie dalo rady, wystajace rury etc. Zakupilismy mieszkanie, bo cenowo bylo w miare okej oraz uklad mieszkania nam odpowiadal. Niestety blok zadluzony. Ogarnijcie temat wspolnoty a dopiero sie decydujcie.

Moge dodac ze plusem jest cicha okolica i nic nie smierdzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic nie śmierdzi. Mieszkam na Janowie 2 lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie ma instalacji gazowej pozostaje tylko butla albo indukcja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, że nie ma, mi to akurat w tym wzgledzie odpowiada,bedzie kuchnie indukcyjna:)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
samodzielne podłączenie kuchenki elektrycznej powoduje utratę gwarancji.
kuchenka musi być podłączona przez elektryka z uprawnieniami
pozdr.~
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A KTO powiedzial ze podlacze ja sama;)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomogę bezpłatnie dla Państwa znaleźć odpowiedni kredyt hipoteczny , zrzeszamy wszystkie banki :
kredyt.dom@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
to osiedle to tandeta wideodomofony na wysokości pasa, docieplenie nie jest równo sklejone, rury wystają z wylewki skandalicznie a te głąby z obsługi mówią że można szafki podciąć paranoja jakaś
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przecież nikt nie każe Tobie kupować tam mieszkania. Skoro jest tandetą. Mieszkań teraz do wyboru jest zatrzęsienie...

Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Forum osiedle królewskie w Rumi

http://www.krolewskie-rumia.cba.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
z tego co widze i czytam to jest syf
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupilam mieszkanie i wszystko jest jak najbardziej w porzadku
Polecam to osiedle, ladne, ciche, z duza perspektywa i przyszloscia!!!Nowoczesne rozwiazania!!Super sie mieszka :) Natomiast osoby ktore reprentuja firme ( developera) sa niekompetentne , nie mozna sie niczego doprosic Zalezy im tylko na sprzedazy a nie na budowaniu opinii ani utrzymaniu relacji pozytywnych z klientem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
to nie czytaj i nie komentuj skoro nie masz pojecia...negatywy pisza tylko ci co nie mieszkaja chcieli by ale niestety musza obejsc sie smakiem i zostac na 10 pietrze swojego janowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
syf to jest pisac nie majac pojecia nie wiesz nie mieszkasz to po co szczekasz? zajmij sie praca rodzina i soba-dobra rada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
jasne a swinie lataja...nigdy w zyciu tam nie byles o kieszkaniu nie mowiac. niech zgadne jestes pracownikiem SEMEKO zgadlem? blok jest mega solidny a skoro twierdzisz ze tandeta to po co kupiles nie widziales domofonow slepy byles czy pijany jak kupowales ????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Osiedle stoi już tyle lat i dalej pelno tam wolnych mieszkan wiec odpowiedz może być tylko jedna.Obecnie dobry deweloper sprzedaje wszystkie mieszkania w bloku zanim zakończy się inwestycja i radze kupować tylko u takich. Sam kupowałem w zeszłym roku mieszkanie na jednym z osiedli w Gdyni gdzie nie było jeszcze nawet dziury w ziemi a mieszkania wszystkie sprzedane. Obecnie jeszcze mieszkam w Janowie i czasami jade na dzialke przejezdzajac obok "królewskiego", jak zawieje wiaterek to ladnie jedzie od oczyszczalni. Smiac mi się chce jak niektórzy się zapierają jakie to tam czyste powietrze :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

wjakiej cenie za/m teraz idzie kupić? po utargowaniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem tak... ja żałuje ze kupiłem tu mieszkanie, ciągle jakieś awarie, deweloper nie potrafi naprawić usterek (ciągle domofon nie działa, , pourywane klamki od bramy wejściowej, drzwi się psują, w koło trzeba naprawiać / podobno wina dewelopera / ciągle maja to niby naprawić a już tak mówią od 6 miesięcy, drzwi do klatek / wejściowe / ciągle otwarte bo zawiasy tez rozwalone przy czym strasznie trzaskają, co do ludzi... wydzieranie się na cały dziedziniec, bo co? bo można, przekleństwa, wyzywanie, śmiecenie przez balkon , i nie ważne że dużo małych dzieci na placu zabaw, na dziedzicu jest straszne echo słychać każda rozmowę, ludzie sobie z tego nic nie robią muzę puszczą na całą parę i jeszcze drzwi otworzą żeby inni tez słyszeli, psy... nikt nie sprząta po nich, wszędzie dokoła nasr*ne, było zgłaszane do urzędu miasta i nawet do administracji o postawienie dodatkowych koszy na psie odchody mija 4 miesiące i nadal nic, i co i kibice urządzający co weekend libacje no po prostu zarąbiście :/ :/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tam mieszkam, i popieram to co piszesz. Jakość wykonania poniżej jakichkolwiek norm. Brak komórek lokatorskich. Drzwi od klatek, brama wejściowa wszystko roz******ne, dookoła nasr*ne. Jeśli chodzi o hałas na dziedzińcu to tego się domyślam że tak będzie dlatego nie kupiłem mieszkania z balkonem na dziedziniec. Blok ma 6 m-cy a winda pomazana przez rozwydrzone bachory jak tablica w Szkole podstawowej. Winda bez przerwy się zacina, zjeżdża na -1 i potem znów działa. Następny problem to parking, mieszkań jest z 200 a miejsc parkingowych ze 40 i to na samochody typu Smart, bo parkując coś większego to gwarancja poobijanego lakieru, już mi jakaś oferma zarysowała auto. Ludzie parkują gdzie się da, wzdłuż ulicy że z parkingu na 10 razy trzeba wyjeżdżać, nawet na polu od ul Bonny. Nie wspomnę o tych słoikach co się tu pozjeżdżały, robią remonty do późnych godz wieczornych a za wywóz ich śmieci musi płacić wspólnota. Niestety jak nie stać nas na dom z działką to musimy się męczyć. Pomieszkam tu z 5 lat i spadam z powrotem do Gdyni. To była nauczka że jak jest tani to nie ma luksusów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

a żeby było tego mało, widna non stop rozpierdzielona, w ten weekend utkneli ludzie na chyba godzine i nawet nie mial kto przyjechać oczywiście znowu nie wina developera
a nie jednokrotnie to bylo zglaszane, przegięcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj winda znów nie działała rano. Jakoś mi się wierzyć nie chce że ludzie utkwili w środku, windy nowej generacji w razie awarii mają zabezpieczenie, zjeżdżają na najniższy poziom i otwierają się drzwi. Na najbliższym spotkaniu wspólnoty trzeba o tym wspomnieć że by naprawy nie były pokrywane z funduszu remontowego bo te urządzenia są nowe i powinny być na gwarancji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkamy i śmiać mi się chce, jak czytam te bzdety. Widzę, że rzeczywiście nagonka trwa. Mieszkamy ok 5 lat. Wszystko jest dobrze. Owszem - dzieci bawią się na podwórku, bo jest tam plac zabaw. Jak ktoś nie lubi dzieci i chce udawać, że nie istnieją - niech kupi bezludną wyspę.
Oczyszczalnia jest tu bodaj naj-nowocześniejsza, więc nie wiem - o czym mowa? Mieszka się bardzo dobrze. Winda działa i jest duża. Pod blokiem przystanek autobusowy. Nie wierzcie w te bzdury.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jasne, stawiają nowy blok to trzeba reklamować Panie deweloper. Niestety prawda jest bolesna jak jakość wykonania tej inwestycji.
Może zaprzeczysz że wszędzie nawalone psich gów..n, że smieci walaja się wszędzie, że nie ma parkingów itp???
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

deweloper wam nie sr* pod blokiem. sami sobie pilnujcie podwórka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Problemem tego osiedla jest fakt ze ludzie nie szanują innych. Psie kupy rozciągają się po trawnikach na całych ich długościach większość nie odpowiedzialnych właścicieli psów wędruje z nimi pod domki bo uważają że tam nie muszą sprzątać. Nie chcą lub nie wiedzą że jest taki obowiązek. I są za to odpowiednie kary nawet do 500 zł. Prośby nie pomagają. Rzadko kto pozbiera po swoim pupilu. Czy to tak ciężko jest zrozumieć ze tak jak i wy nie chcemy deptac po obchodach waszych piesków??? Czy podobało by się wam gdy by ktoś pod waszymi drzwiami czy oknem wyprowadził psa? Raczej wątpię. Czy zdajecie sobie sprawę jakie pasożyty i bakterie znajdują się w psich obchodach??? Jak negatywne mogą mieć skutki dla dzieci? Czy naprawdę uważacie że można tak robić bezkarnie? Czy po prostu powinniście mieszkać na osiedlu zamkniętym bez możliwości wyjścia na zewnątrz byście zrozumieli jaki to problem dla innych mieszkańców??? Pozdrawiamy właściciele okolicznych domków
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Jak szybko sprzedać mieszkanie (90 odpowiedzi)

Mam wystawione mieszkanie na wszystkich najpopularniejszych portalach od listopada 2013 i do tej...

Wynajem domu lub mieszkania Pytanie (3 odpowiedzi)

Mój chłopak złożył wniosek o wynajęcie domu na swoje nazwisko, ponieważ ma bezpieczną sytuację...

do góry