Widok

Osiedle Wiosenne

Osiedle Wiosenne Temat dostępny też na forum:
Kosakowo to cicha i spokojna miejscowość położona pomiędzy morzem a centrum Gdyni. W ostatnich latach, wraz z rozwojem miejscowości, powstała tu kompleksowa infrastruktura, która zapewnia wygodne życie rodziny. Są tu przedszkola, szkoły, gimnazjum z basenem, żłobek, biblioteka, poczta i inne punkty usługowe, przychodnia, małe i duże sklepy.

Jednocześnie wokół nie brakuje terenów zielonych, ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny plan

Doceniam zaplanowanie osiedla w szerszym znaczeniu: wspólna przestrzeń sąsiedzka, wygląd wokół domów. Niewielu deweloperów o tym myśli :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Lokalizacja

Warto aby przyszli nabywcy wzięli pod uwagę dojazd do osiedla.Z obwodnicy to dramat znany mieszkańcom gdyńskich osiedlu położonych w północnej części Gdyni.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

osiedle wiosenne

Witam,
czy ktoś może podzielić się opinią nt dewolopera oraz samej inwestycji. Może ktoś ma jakieś uwagi w zakresie osiedla słonecznikowego? Proszę o podpowiedź. noszę się z zamiarem kupna mieszkania w Kosakowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Deweloper nie jest zły ale wszystkie ustalenia najlepiej robić na piśmie i rozliczać, nawet najdrobniejsze sprawy, bo lubi fantazjować.
Z Kosakowem jest ten problem, że wszystko jest podzielone na działki i nikt nie pomyślał o przejściach między działkami więc trzeba chodzić w kółko żeby dojść do miejsc stosunkowo blisko oddalonych w linii prostej.
O to też proponuję dewelopera pytać. Okolica jest super są pola i lasy ale chodzić można jedynie po wąskich chodnikach przy ulicach i cały czas w kółko, jak pisałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Obsługa i pracownicy

Jestem bardzo zadowolona z inwestycji. Bardzo fachową i miła obsługa, a szczególnie P. Aleksandra. Mam bardzo ładny dom.Trio. Dziękuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry