Widok

Osiedle Zacisze - Oświadczenie

Szanowni Państwo,
W związku ze zmiana struktury właścicielskiej spółki w celu zaspokojenia wszelkich ewentualnych roszczeń zwracamy się z uprzejmą prośba o przedstawienie stanu faktycznego oraz przesłanie niezbędnej dokumentacji na adres e-mail : kontakt@osiedle-zacisze.com.pl. Wszelkie skargi i wnioski będą rozpatrywane niezwłocznie.
Jednocześnie informujemy, iż nowy zarząd nie miał wpływu na wcześniej stosowane praktyki oraz politykę prowadzenia spraw spółki, tym samym w sposób stanowczy reaguje na działania mogące zaszkodzić interesom potencjalnych kontrahentów.
Jesteśmy przekonani, iż z chwila dokonania zmian w organach spółki, współpraca ta będzie przebiegała w sposób transparentny i niezagrażający Państwa uzasadnionym interesom prawnym.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Hm czyli rozumiem, ze nowy zarzad pokryje wszelkie zadluzenia wobec kupcow?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z całym szacunkiem poszkodowani czytając tego typu wpisy oczekują transparentności czyli podania w czyim imieniu tego typu wpisy są dokonowyane,oświadczenia powinny ukazywać się na stronie www inwestycji sygnowane odpowiednimi danymi spółki lub pełnomocnika reprezentującego spółkę.
Dokumenty zostają przekazane na spotkaniu z przedstawicielem legitymujacym się stosownym pełnomocnictwem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież napisali adres mailowy. Z tego co widzę to ten sam jest na stronie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie tak powinno się załatwiać takie sprawy.. Państwo mają tam chyba taki bałagan, że nawet nie wiedzą komu ile są winni.. mają chyba dane wszystkich osób, które dokonały wpłaty zaliczki, dlaczego nie kontaktują się bezpośrednio z tymi osobami? Być może ekipa została ta sama tylko przykrywka(spółka) inna..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam kolejnych właścicieli szanownej spółki.
Wszelkich ewentualnych roszczeń jest kilkadziesiąt ale to chyba Państwo wiedzą.. Poprzednia "ekipa" narobiła takiego bigosu, że opisanie tego potrwaloby tyle co zwodzenie przez popdzednią ekipę ludzi w sprawie zwrotu wpłaconych opłat rezerwacyjnych.. wszelkie terminy zostały niedotrzymane, standard kontaktu ( o ile można to tak nazwać) był podobny do tzw. głuchego telefonu.. sądzą Państwo, że kolejna spółka jest w stanie zatrzeć złe wrażenie po poprzednikach? Jeśli tak to w jaki sposób? Podnosząc cene mieszkań na sławnym w całej Redzie i okolicach osiedlu? Co wg Państwa oznacza bliżej nieokreślony termin niezwłocznie? Miesiąc, dwa, pół roku?? Proszę o jasną odpowiedz na tym forum ile potrwa zwrot należności. Jaka jest pewność, że Państwo będą działać rzetelnie a kontakt będzie wygladać tak, jak powinna wygladać komunikacja na lini klient deweloper? Na chwilę obecną w jakim terminie oddacie ludziom, którzy przez waszych poprzedników nie śpią po nocach, chodzą zdenerwowani, bo ktoś robi z nich i**otów, pieniądze, które im się należą.. prosze o konkretny termin! Strat moralnych nikt nie jest w stanie nam wynagrodzić.. czy kolejna miana zarządu nie jest tylko chowaniem kolejnego trupa do szafy? Ludzie byli tyle razy okłamywani, bo tak to trzeba nazwać, że nie wiem czy będą chcieli mieć z Państwem coś wspólnego.. Serdecznie pozdrawiam w imieniu wszystkich pokrzywdzonych i czekam na czyny a nie puste słowa..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jeszcze jedna sprawa... Dlaczego mieszkania osób, które przez niewywiązywanie się z umów Państwa poprzedników, zrezygnowały z brnięcia dalej w ten marazm nadal widnieją jako zarezerwowane?? Chwyt marketingowy??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

... Nowa ekipa, ktoś dołączył do kupujących? bo nigdzie nikogo nowego nie widać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomimo zapewnień w "oświadczeniu" nikt nawet nie odpowiedzial na maila.. czyli tak działa stara - nowa niezłoczność w wykonaniu nowej ekipy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oszusci odezwali sie do kogos?
Cos sie udalo ustalic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kolejna piekna bajka. Nie mieliscie prawa podpisywac umow rezerwacyjnych! Jest to przestepstwo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bliżej nieokreślona niezwłoczność będzie się chyba ciągnąć w nieskończoność, ktoś dostał odpowiedź z jakimiś konkretami jak chcą rozwiązać tą sytuacje? Czy cisza jak zawsze?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oszuści! Życzę żeby ktoś was tak kiedyś potraktował i wasze rodziny.
Będziecie się smażyć za to. d*pska wam przypiecze a niebo zobaczycie tylko przez kraty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Reda

Komunia święta (4 odpowiedzi)

Czy u was w parafiach też wybierają "funkcyjnych" wśród chrzestnych dzieci? Pierwszy raz...

Sprawdzone źródło - sprzęgło (4 odpowiedzi)

Muszę wymienić sprzęgło, macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie nie będzie problemów z...

do góry