Widok

Osiedle Zacisze Reda

Reda Leśne Zacisze Karwiny Temat dostępny też na forum:
Dzień Dobry Wszystkim,
Czy ktoś z Was może słyszał coś o osiedlu zacisze w Redzie (buduje sie na leśnej obok leśnych tarasów)?

Jak tak po napiszcie co wiecie, zastanawiam sie nad kupnem tam mieszkania ale w internecie jest całkowity brak informacji na temat tego dewelopera i całej inwestycji... tylko na ich stronce są jakieś informacje...
A wiecie jak to jest z tymi nowymi deweloperami, nie chcę się wpakowac na mine...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

Haha jeden wielki cyrk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Update : "Oddanie inwestycji już w III kwartale 2021 roku!"
To nie wyglada dobrze...Mialo byc w marcu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A za te zaliczki trzeba było sobie bitcoina kupić ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poza tym D... mu się pali jak po kebsie z podwójnym ostrym i kłamcą będzie kłamał. Dopóki nie zniknie płot po prawej stronie (od asfaltówki) drogi nie będzie,wody też, nie słuchajcie co kłamcy mówią, patrzcie co robią
Audio off , video on
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Facet chce się podłączyć do wody mieszkańców leśnej 5 e,f,g,ale się nie podłączy bo nie zgadzamy się na to bo nie będzie ciśnienia w krajach jak podłączą 100 mieszkań, więc jak on komuś powie że podłączy się do wody mieszkańców leśnej 5 e,f,g to macie nazwać go kłamcą i powiedzieć że ja tak kazałem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co tam sie wyprawia... masakra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robota naprawiona koncertowo :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wodę można pociągnąć tylko ulicą latających zębów ,ale tam już nie ma miejsca na kolejną rurę ,a pani która grodzi działkę ,bo deweloper bez pytania pociągnął sobie prąd przez jej działkę na pewno nie pozwoli
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga będzie nazwana ulicą latających zębów ,ale to jest jeszcze mały Miki , dowiedzcie się lepiej co z wodą, dla tynkarzy woda przyjeżdża w baniakach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odzyskaliscie zaliczke?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda jak zobaczycie ktoś po złośliwosci wydzielił działkę od strony wjazdu, więc sprzęt ciężki będzie miał utrudniony wjazd na budowę, lokalni mieszkańcy będą napewno zadowoleni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak chcecie podajcie adresy mailowe, chętnie dowiem się szczegółów to nie boli. Pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie fizycznie znajduje sie biuro sprzedazy ? Na stronie www pierwotnie zakonczenie budowy mialo byc w marcu 2021, a teraz jest podane ze w drugim kwartale.Czyli kiedy ? Budowa nie jest promowana przez posrednikow w nieruchomosciach, to z oszczednosci?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widzę właśnie, żadnych drenaży... Zasypali rów, będzie nas zalewać, jakas pani grodzi działkę, bo nasz developer, nie wykupił działki do dojazdu, a robotnicy ściemniają ze to remont.... Radzę szukać gdzieś indziej, ah my z żoną, szukamy, gdzieś indziej mieszkanie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie kupuj tam mieszkania, istne dno, droga dojazdowa ma 3 m, same błoto
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak mam, jakbym nie miała to bym nie pisała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest jakaś ndzieja że kupujący nie stracą zainwestowanych pieniędzy dzięki solidnemu wykonawcy, ale pytanie co dalej się stanie z tymi blokami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Był problem z developerem i problem pozostał, niestety. Jeśli zaczniecie pytać o konkrety nabiorą wody w usta i nie rozwiążą waszych wątpliwości podsyłając np niezbędne do uwierzytelnienia tranzakcji dokumenty, niestety miejsce fajne osiedle fajne, organizacja sprzedaży fatalna, jak ktoś wyrzej wspomniał zupełnie nierynkowe zasady sprzedaży lokali co rodzi duże podejrzenia, jedyny plus to solidny wykonawca, radzę zajrzeć do podanej tu księgi wieczystej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jednak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale jakim cudem udalo im sie sp sp zepsuc inwestycje w takim miejscu , przeciez patrzac na lokalizacje to jest teoretycznie nie do zepsucia ,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0