Widok

Osiedle Zacisze Reda

Reda Leśne Zacisze Karwiny Temat dostępny też na forum:
Dzień Dobry Wszystkim,
Czy ktoś z Was może słyszał coś o osiedlu zacisze w Redzie (buduje sie na leśnej obok leśnych tarasów)?

Jak tak po napiszcie co wiecie, zastanawiam sie nad kupnem tam mieszkania ale w internecie jest całkowity brak informacji na temat tego dewelopera i całej inwestycji... tylko na ich stronce są jakieś informacje...
A wiecie jak to jest z tymi nowymi deweloperami, nie chcę się wpakowac na mine...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

Bardzo dziękuję za odpowiedź, wobec tego skieruję sprawę do Sądu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tak samo. Dostałam juz zwrot prawie całej kwoty. Także myślę, że warto się dogadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowy właściciel zaczął zwracać zgodnie z porozumieniem zaliczkę w ratach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki nowy właściciel? Przecież to porzucona budowa, bez szans na dokończenie, brak podłącza wody, brak drogi wjazdowej i wyjazdowej,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również otrzymałem zwrot zaliczki. 3 raty 3 miesiące. Walka o zwrot była ciężka. Cieszę się że mam to za sobą. Zdecydowanie zapamiętam do końca życia wszystkie nazwiska z tej farsy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W końcu po kilku miesiącach walki udało mi się odzyskać całą kwotę jaką utopiłam w tej inwestycji. Tyle ile się najadłam przez to nerwów i ile mi wyszło od tego siwych włosów to moje. Jest to jedna wielka farsa i banda oszustów. Mam nadzieje, że w końcu ktoś im się dobierze do tyłka i zrobi z tym porządek. Życzę powodzenia reszcie oszukanych osób.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poproszę jakiekolwiek informację, w jaki sposób udało się wyegzekwować zwrot.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowy/stary właściciel to ma to w dooooopie. Kto niby zwraca te pieniądze? Chyba święty Mikołaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

Czy ktoś z Państwa jeszcze nie otrzymał zwrotu pieniędzy za opłatę rezerwacyjną? Jeśli jest też toczący się proces w sprawie oszustwa to bardzo proszę o informacje i kontakt. Nie wiem czy sprawy nie zgłosić też na policję. Nikt z deweloperów, z biura nie chce ze mną rozmawiać, na maile nie odpisują, telefonów nie odbierają, nie mogę ich namierzyć. Jeśli komuś udało się odzyskać pieniądze, proszę o pomoc i rady oktawiagutowska@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co to ma wspólnego z tą sprawą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Edukacja ! Edukacja ! Edukacja ! - tyle wspólnego...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wal się na ryj, co ty wiesz....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy sprawa ruszyła z miejsca? Ktoś wie coś o prowadzonym postępowaniu lub pozwie przeciwko deweloperowi? Kontaktu z nimi jak nie było, tak nie ma... Środki do tej pory nie zwrócone ani umowa nie wykonana. Jedna wielka wtopa i oszustwo na dużą skalę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba wiekszosc juz dawno odzyskala swoje utopione pieniadze. Tylko trzeba bylo w pore sie obudzic a nie liczyc na cud ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ludzie nie dostali pieniędzy tyle w temacie niby ktoś ma to przejąć, ale musi zrobić mur oporowy za grube pieniądze oraz media
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proszę o kontakt w sprawie pana Dariusza infokontakty3city@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0