Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - ocena Nie mam żadnych zastrzeżeń
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 20 grudnia 2023

członek wspólnoty - ocena najgorsi z najgorszychdziałanie na szkodę mieszkańców, sztama z wynajmującymi...
~członek wspólnoty
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 4 października 2023

mieszkaniec - opinia Najgorsze osiedle na jakim mieszkałam pod kazdym...
~mieszkaniec
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2023

Marta - opinia Super, dobrze przygotowana oferta i kompleksowa zarządcza i administracyjna...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 maja 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre warunki ubezpieczenia zapewniają mienia, ogólnie dla wspólnot...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Karol - opinia wątek zamknięty Od roku szarpie się z firmą Osiedle Zielone Sp.j. z ulicy Redłowskiej w...
~Karol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 października 2020

Podziękowanie wątek zamknięty Szanowni Państwo, chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalizm i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Na Myśliwskiej w Gdańsku obsługa wzorowa. Czas reakcji na zgłoszenia , jak i...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 stycznia 2019

polecam wątek zamknięty Nie wiem jak na innych nieruchomościach ale u nas w Gdańsku trafił nam się...
~magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

administrator wątek zamknięty Sprawdza się internetowa obsługa, dobrze to funkcjonuje. A trochę się bałam,...
~Edyta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

NIEZADOWOLONY mieszkaniec wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam. Niskie kompetencje, najlepiej żeby nie zawracać...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Pełna satysfakcja z mojej strony. Odkąd oni zarządzają zrobił się porządek,...
~dariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Jak zrobić audyt na Zielonym Osiedlu ? wątek zamknięty Koszty są dużo wyższe niż we wszystkich sąsiednich wspólnotach. Pieniądze...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam, profesjonalne zarządzanie. Wszelkie zebraniowe komitety pieniactwa,...
~Konrad
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2016

kiepski zarządca nieruchomości wątek zamknięty Słaba komunikacja ze strony firmy. Traktują klienta jak petenta. Kosztowna...
~zawiedziony klient
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Super wątek zamknięty Dobre warunki cenowe, wiemy jako wspólnota za co i ile płacimy, ogólnie...
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

nowy administrator wątek zamknięty Nowy administrator,.P.Wioleta,ewidentnie sobie z niczym nie radzi,udziela...
~Mieszkaniec
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

Administracja do wymiany wątek zamknięty Nie polecam. Słaba jakość usług, kiepski kontakt z mieszkańcami,...
~Izabela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 grudnia 2017

Super wątek zamknięty Obsługa na dobrym i uczciwym poziomie. Nie muszę się domyślać na co idą moje...
~Karol
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Firma obsługuje naszą wspólnotę od wielu lat, nie było żadnych większych...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry