Widok
Osiedle Zielone
Osiedle Zielone powstaje w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą trójmiejską, na wschód od Jeziora Jasień. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum Gdańska oraz z trójmiejską obwodnicą i trasą W-Z.
W ramach inwestycji powstaną tu cztery budynki wielorodzinne. Całe osiedle pozbawione będzie barier architektonicznych, co ułatwi ...
przeczytaj więcej o inwestycji
W ramach inwestycji powstaną tu cztery budynki wielorodzinne. Całe osiedle pozbawione będzie barier architektonicznych, co ułatwi ...
przeczytaj więcej o inwestycji
Dla zainteresowanych poczytał bym o innej inwestycji developera ;-(
http://www.osiedlesloneczne.info/
http://osiedlezielone.info/
http://www.osiedlesloneczne.info/
http://osiedlezielone.info/
Zastanawiam się co oznacza dobrze skomunikowane.. Korki co weekend spowodowane dojazdami do fashion hause. Czy to z jabłoniowej czy to z obwodnicy. Do tego autobusy? Raz na godzinę z centrum 174 jedynie. Jak na dynamicznie rozwijącą się część miasta to z dojazdami "szału brak".
Oczywiście deweloper nie ma nic do tego to tylko takie moje odczucia i Polskie niezadowolenie.
Deweloper godny polecenia!
Oczywiście deweloper nie ma nic do tego to tylko takie moje odczucia i Polskie niezadowolenie.
Deweloper godny polecenia!
już się urządzam!
bardzo polecam mieszkania na Zielonym! po 1 deweloper na 5+ pod względem informacji, komunikacji, załatwiania formalności - jestem pod dużym wrażeniem! mieszkania tanie - ale cena nie jest niska kosztem jakości. elewacja budynku to bajka - piękne wykończenia - nie wygląda to jak zwykle kolejne blokowisko - kawałek dalej od głównej drogi dzięki czemu spokojniej. po 2 luzie narzekają na smród a jestem tam kilka razy w tygodniu od stycznia i nie "zaleciało" mi jeszcze Szadółkami, przy czym kiedy podjadę w okolice Fashion House czasem cos faktycznie czuć - także może do nas nie dolatuje już :)
po 3 plan zagospodarowania komunikacyjnego na najbliższe lata ma się znacznie rozszerzyć także jestem dobrej mysli.
po 4 już się nie mogę doczekac żeby się wprowadzić. serdecznie polecam :)
po 3 plan zagospodarowania komunikacyjnego na najbliższe lata ma się znacznie rozszerzyć także jestem dobrej mysli.
po 4 już się nie mogę doczekac żeby się wprowadzić. serdecznie polecam :)