Widok

Osiedle domów w zabudowie Fourplex

Fourplex Temat dostępny też na forum:
Gmina Kosakowo sąsiaduje z Gdynią, coraz więcej osób pracujących w mieście decyduje się zamieszkać właśnie w tej okolicy. Dojazd do miasta jest dogodny, a mała gęstość zabudowy i bliskość natury (w tym rewskiej plaży) pozwala wypocząć po pracy.

Z nowego osiedla blisko będzie także do jednostek edukacyjnych, służy zdrowia, miejsc rekreacji i rozrywki oraz większych i mniejszych sklepów.
...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Osiedle Fourplex

Bardzo ładne osiedle znakomita architektura. Miła i spokojna okolica bardzo mi się podoba Gratuluje pomysłu
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 7

Niby wszystko się zgadza

Ale to budowane lotnisko ze ścieżką podejścia bezpośrednio nad domem !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ścieżka podejścia jest od morza także nie jest tak źle
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właściciel

Niedawno kupiłem tam mieszkanie,lądujące samoloty nie przelatują nad osiedlem tylko obok niego.głośność lądujących samolotów ma nie przekraczać 50dB z uwagi na planowane tam przeczkole (podobno)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

dział sprzedaży widze ti troszke pisze !

komary po benzyne tu lądują
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

jest ok.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

osiedle fourplex w kosakowie

ciekawa oferta,ale chyba bardziej dla zmotoryzowanych poniewaz z komunikacja miejska jest tam troche gorzej kawalek do przystanku jest i pierwszy autobus po 7 tam jedzie zastanawiam sie nad kupnem domku ale musialabym tez kupic samochod ale mysle ze z czasem komunikacja tam sie rozwinie jak zaczna osiedlac sie tam ludzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14
Akurat komunikacja miejska jest tam całkiem niezła. Skąd masz informacje na temat godzin odjazdu autobusów z Kosakowa? To co piszesz, to bzdury.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko ok ale tam ma byc lotnisko i nad domami beda ladowac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15

fourplex kosakowo

nad tym osiedlem bedzie ladowisko samolotow
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 20
Lotnisko już jest. A o przeniesieniu go nad osiedle pierwsze słyszę. Ciekawostka, doprawdy....
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

:)

Za 2 miesiące kupuję tam ćwiartkę (domu oczywiście)fajna architektura,ekstra okolica,latem rowerem można śmignąć na Rewę lub Mechelinki, co prawda nieopodal jest lotnisko ale wg założeń hałas ma nie przekraczać 50 db,co jest raczej prawdą ponieważ ma tam również powstać przedszkole ,które nie mogło by powstać gdyby hałas był donośniejszy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Super oferta

Oferta jest bardzo dobra. Cena przystępna. Co prawda kawałek do centrum, ale kwestia gustu. Za cenę mieszkania 40m w centrum, mam 75m tutaj i ogród. Także dobra kalkulacja. Właśnie kupiłam tam z mężem mieszkanie.
Szczerze polecam developera. Gra w otwarte karty, udostępnia do wglądu bez namysłu wszystkie dokumenty. Jest otwarty na różne propozycje. Nie ociąga się z przesyłaniem potrzebnych dokumentów do banku.
Dodam jeszcze, że byłam na budowie. Już w części wykończonych domów. Są o wiele ładniejsze niż na zdjęciach. Także warto i szczerze polecam !!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

Rewelka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zakupilem i wolałbym zapłacić wiecej...

I mieć pewność, ze nie bede musiał wymieniac instalacji dzięki której mam rachunki rzędów tysięcy złotych, od miesięcy proszę o wymianę szyb które zostały porysowane przez budowlańców, po zakupie mieszkania zmieniono mi projekt - schody są w inna stronę niż miały być, mam zmniejszona łazienkę na parterze (tylko toaleta sie mieści, bez prysznica tak jak miało być pierwotnie). Partactwo jakie jest stosowane w budowie domków przeraża, dlatego radzę sie zastanowić. Gdybym mial jeszcze raz kupować to bym sie nie zdecydował, dlatego ze musiałem włożyć w to mieszkanie mnóstwo pieniędzy.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 12

Czy możesz się ze mną skontaktować ?

Kupiłem miszkanie w jednym z tych domów i jak na razie widzę że wszystko jest wykonywane zgodnie z naszymi planami i uzgodnieniami choć do odbioru jeszcze chwila to chciałbym bliżej poznać Twoją stronę historii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

Może nie wiesz o tym że można nanosić zmiany w projekcie,można zwiększyć lub zmniejszyć dowolne pomieszczenie,nie można też zapominać o tym że trzeba czasem podjechać na budowę i zerknąć czy wszystko gra.proste.

A może nie kupiłeś tam mieszkania i najzwyczajniej na świecie trolujesz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak szyba była porysowana nie trza było brać tego mieszkania ,
widziały gały co brały ,sam w życiu palcem niczego nie dotknąłeś ,i uważasz że budowlańcy to partacze ,obyś w swojej pracy był taki pedantyczny ,.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

wyglada to jak jakis camping,do centrum kawal drogi a nad glowami niedlugo beda smigac samoloty, po prostu ekstra..
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 21
Jak się okazuje dla dziesiątków ludzi ekstra, skoro się zdecydowali. Ty zapewne mieszkasz w pałacu z hektarami lasów i jezior wokoło, nie to co my biedne szaraczki w maleńkich domeczkach z ogródkiem:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Do centrum 15 min drogi...kawał rzeczywiście :)
Samoloty nawet tam zawracać nie będą. A poza tym jak latały jeszcze tam migi tez nie bylo praktycznie słychać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

ogrzewanie

Witam mam pytanko zastanawiam sie nad kupnem mieszkania Twin Park, wszystko jest super ale martwie sie bo tam jest ogrzewanie gazowe i troche mnie to zniechęca bo boje sie ze mnie nie będzie stac na rachunki. co myśllicie o tm ogrzewaniu? prosze o opinie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

...

Nie wiem czy w Twin Park`u można, ale ja na FP zleciłem zamontowanie pieca kondensacyjnego,też vaillant,niestety jest trochę droższy,ale bardziej ekonomiczny.to chyba jedyna rada,nie wiem jak wyjdzie z ogrzewaniem bo w moim mieszkanku wstawili dopiero okna,podejżewam że na początku opłaty będą większe,my z żoną wzięliśmy dodatkowo kominek by odciążyć piec gazowy,nie wiem czy twin park ma opcje kominka,chyba nie:(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

I jak się mieszka?jak rachunki za ogrzewanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam w domku od 10 lat. Dom ma prawie 200 m powierzchni, rachunki za gaz zimą wynoszą ok 250 do 300 co dwa miesiace. Tu przy 75 m podziel rachunki na pół :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

ogrzewanie gazowe

Witam,

my z mężem również zastanawiamy się nad kupnem mieszkania na osiedlu Twin Park i największą naszą obawą jest koszt ogrzewania gazowego (mieszkanie 42m2).
Może wypowie się ktoś z mieszkających już na osiedlu Fourplex jak to wygląda z rachunkami ?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Odebrałem mieszkanie jestem zadowolony z uczciwości dewelopera, choć powoli ale wywiązuje się ze swoich obietnic. Polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wszystko fajnie, ale...

98m2 na trzech poziomach = ok. 30m2 na piętro = klitki :(
brak garażu, brak piwnicy...

Sama chciałam kupić, ale kwestia przechowywania opon, rowerów i reszty gadżetów (których - nie oszukujmy się - każdy ma mnóstwo) skutecznie mmnie zniechęciła :)

Plusem jest wygląd osiedla :) naprawdę ładne
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 19
Ok.40 m2 na piętro. Poddasze liczy się ciut inaczej do powierzchni użytkowej.
Funkcję piwnicy doskonale spełnia domek gospodarczy.
Brak garażu rzeczywiście jest dość uciążliwy.

I już nie kupisz, bo wszystko sprzedane z tego co się orientuję.
Zostały te mniejsze domki.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kosakowo-

Na szczescie mozna wybudowac sobie drewniany skladzik na te wszystkie dodatkowe "gadzety" i problem znika:) osiedle jest piekne,a Kosakowo laczy w sobie uroki nadmorskiej wsi z bliskoscia miasta.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inwestycja

Witam. Osiedle wygląda ładnie. Jednak architektura zewnętrzna to nie wszystko. Zapraszam go jego oglądania po zmroku. Gwarantuje, że nie wiele potencjalny chętny kupiec zobaczy. Na całym osiedlu nie ma ani jednej lampy, latarni oświetleniowej. Droga dojazdowa pozostawia wiele do życzenia. Developer gwarantował jej budowę na początku 2014 r. Jednak okazało się, że budowa może zacznie się w 2017r. Osiedle jest bez czynszowe - tym argumentem tłumaczył developer brak oświetlenia. Jednak nie wspomniał o tym przy zakupie. Wszystko jest w zakresie mieszkańców. Także wedle porzekadła. Nie wszystko złoto co się świeci.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
ooo proszę proszę- czyli każdemu mówią co innego- mi mówili, że droga już jest gminna i gmina zacznie coś z nią robić od przyszłego roku!!! taaaa....obiecanki cacanki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

the best

Mieszkam od roku i jestem mega zadowolony
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niewypał!

Osiedle bez oświetlenia. Developer "zapomniał" o tym poinformować klientów przed kupnem. Bez normalnej drogi dojazdowej. Gro mieszkańców myśli nad sprzedażą mieszkań.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Bez drogi dojazdowej to swoją drogą ale na osiedlu nie ma ANI JEDNEJ latarni !! Kto to widział...mamy XXI wiek czy ktos widzial nowoczesne osiedle z jednym wąskim chodnikiem bez oświetlenia i porządnej drogi??!! Sprzedaż domu to jest jakieś wyjście ale mnie już nawet nikt nie chce odwiedzać jak ma iść lub jechać przez to błoto !! Czy mamy czekać aż naprawdę się stanie jakaś tragedia komuś przez te niedociągnięcia??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

kupię

kupię ćwiartkę na fourplex, jeżeli faktycznie "gro" mieszkańców myśli nad sprzedażą to czemu nic nie wiem?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plac zabaw

Witam, Czy na terenie osiedla jest plac zabaw?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na ternie samego osiedla nie, ale przy jeziorku ok 150m od osiedla jest duży plac zabaw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry