Widok

Osiedle pohulanka od pb górski - proszę o opinie.

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Witam. Jestem zainteresowany kupnem mieszkania na osiedlu Pohulanka. Wiem, że osiedle ma już dwa lata więc troche ludzi na pewno już tam mieszka i z tego tytułu chciałem się zapytać o opinie. Być może ktoś z obecnych na forum już tam mieszka i chciałby się ze mną podzielić wrażeniami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkanie kupiliśmy w maju 2014 i jestem zadowolony z wyboru. Cena nieco wyższa niż na południu miasta ale standard wykończenia bloku znacznie lepszy niż to co oglądaliśmy u konkurencji. Na klatce i osiedlu bardzo czysto Warto zwrócić tylko uwagę, że grunt pod budynkiem to użytkownie wieczyste a nie własność co oznacza dodatkowe koszty - mieszkanie ok 200 zł a miejsce parkingowe 400 zł! rocznie. Informacji z innych opinii o kiepskiej akustyce nie mogę potwierdzić bo na razie mamy tylko jednego sąsiada obok i jest cicho. Niewątpliwe zalety to:
-lokalizacja, do przystanku 3 min spacerem a na starówkę 15 min, dookoła zieleń a to centrum miasta,
- osiedle spokojne, sąsiedzi ok, obawy o sąsiedztwo z Biskupią Górką nie potwierdziły się,
- ładne wykończenie klatek schodowych, miejsca parkingowe w promocyjnej cenie (watro negocjować)
Wady: - dodatkowe koszty związane z użytkowaniem wieczystym,
- dużo wolnych mieszkań co powoduje, że w zimie blok jest niedogrzany,
- za daleko do sklepu, szkoły, przedszkola.
Biorąc wszystkie za i przeciw mogę jednak polecić zakup mieszkania z uwagi na rozsądną cenę w stosunku do lokalizacji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry